Campionat Pariori

• 20-Mar-2019 la 8:29 pm #277164
    Feder Florin
    Participant

Si eu confirm ca au intrat bonusurile……acum, sa fie bani trebuie rulati
    Multumesc Pariuri1x2…..
    Bafta la colegii…..

24-Mar-2019 la 7:50 pm #278072
    Sveica Dumitru
    Participant

La Locurile 9 si 10 de la seniori vad ca apar ca premii cate 50 lei. Stiu ca pe data de 1 locurile 9 si 10 retrogradeaza la juniori. Daca totusi esti pe locul 9 sau 10 si ai bilant pozitiv primesti premiu chiar daca retrogradezi?!

24-Mar-2019 la 7:52 pm #278076
    Florin
    Participant

Da. Retrogradarea intra in vigoare pentru sezonul urmator in timp ce premiile sunt acordate pentru sezonul respectiv.

28-Mar-2019 la 5:56 pm #279023
    livi
    Participant

Da @samahoanca a explicat bine florin de altfel este scris și in regulament

1-Apr-2019 la 6:35 pm #279907
    Irod Imparat
    Participant

Salut, fiind nou aici pe site nu stiu cum se procedeaza cu primirea castigurilor dupa fiecare luna, trebuie depus minim 20 ron la netbet sau ce trebuie mai exact pentru a putea primii premiul castigat? in caz meu in campionatul de juniori

1-Apr-2019 la 8:01 pm #279933
    George Stoian
    Participant

Salut! Valoarea netă a unui premiu sau a unui bonus este de 100% dacă participantul a făcut o depunere de minim 20 lei, iar dacă nu, va primi 60% din valoarea premiului câștigat conform locului ocupat la încheierea lunii, sau/și a bonusul zilnic.

1-Apr-2019 la 8:55 pm #279938
    Aderian
    Participant

Vreau si eu sa stiu de ce nu mi-au fost publicate cele 3 ponturi de astazi? Le-am postat de dimineata pe toate si orele de inceput le-am luat copy paste de pe NETBET. Care este vina mea sa stiu si eu? ce nu a fost bine? Si data viitoare sa ma anuntati si pe mine din timp, nu sa stea in pending 5-6 ore pana sa fie validate (un mail default ceva, un spam ) ca sa stiu sa le repostez, acum e mult prea tarziu. Am pierdut timpul sa scriu si sa argumentez, super frustrant, multumesc frumos si o seara placuta va urez si voua. aaaaa era sa uit multa bafta la pariuri sper sa va iasa toate.

1-Apr-2019 la 9:03 pm #279940
    Aderian
    Participant

Salut revin si imi cer scuze acum am vazut ca am primit mail, va rog ignorati postul anterior. Va rog sa validati cele 2 ponturi care nu au inceput inca, daca mai e timp Arsenal si Etienne.Multumesc

1-Apr-2019 la 11:47 pm #279982
    livi
    Participant

@irodimparat premiul se acorda 100% doar daca ai depus 20 Ron in luna desfășurării concursului (deci in martie ) și dacă ai contul făcut prin linkul de pe situl pariuri1x2 , daca ai contul făcut prin linkul pariuri1x2 dar nu ai depus încasezi 60% din premiu , iar daca nu ai contul făcut prin pariuri1x2 o sa încasezi 40% din premiu

2-Apr-2019 la 12:17 am #279987
    George Stoian
    Participant

Aderian, au fost chiar două mesaje!
    Dacă va mai fi nevoie, te rog să postezi sesizările pe „Probleme validări campionat”!

8-Apr-2019 la 3:54 pm #281756
    marius
    Participant

Salutare! Am publicat un pont pentru Liga Campionilor, pentru data de 9 aprilie, Tottenham – Manchester City, in argumentatie exista paragraful ”City are 23 de victorii si 2 infrangeri in toate competitiile acest sezon, marcand 48 de goluri si primind trei. ” aici am uitat sa mentionez ca este vorba de meciurile lui Man. City pe teren propriu golurile fiind in ultimele 11 victorii in aceste 25 de partide .. Multumesc pentru intelegere !… Bafta ! https://pariuri1x2.ro/pont/tottenham-manchester-city-7/

8-Apr-2019 la 5:50 pm #281802
    livi
    Participant

va rog verificati daca premiile sunt corecte

8-Apr-2019 la 8:47 pm #281846
    Mihaela
    Participant

La istoric premii pe site sau la Netbet?

8-Apr-2019 la 11:57 pm #281873
    Feder Florin
    Participant

Salut
    A facut cineva recent retragere de pe NetBet ? De vreo 2-3 luni de cand nu am retras, vad ca s-au petrecut modificari. Adica, inainte retrageam direct pe card de Transilvania, erau datele salvate acolo si scriam suma care doresc sa o retrag.
    Acum, cand dau la retragere imi apare EWire Tranfer ( tranfer bancar) sau Trustly ( ce o fi asta nu stiu). Mai departe, imi cere : IBAN, SWIFT, Numar cont, SORT, Numele bancii, Numele sucursalei !!!, Numele Sucursalei !!!, Adresa bancii !!!…….cod postal ( al meu sau al bancii). Ce o fi cu astea si de unde sa le iau ?? Stie cineva cum trebuie completat ? Vreun sfat ? Merci

9-Apr-2019 la 6:42 am #281884
    livi
    Participant

Da pe istoric @ella pentru a le trimite către netbet

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.