Campionat Pariori

• 27-iun.-2019 la 4:27 pm #298900
    Moga Adrian
    Participant

Buna Admin ,

Ce se intampla in campionatul pariorilor cu clasamentele de la juniori si seniori ca nu au fost actualizate de aproape o saptamana ?

7-iul.-2019 la 3:26 pm #300755
    Sveica Dumitru
    Participant

Nu am.contul netbet deschis prin pariuri1x2. Deci la premii luna iunie am 200 leix0.4= 80 lei premiu tipster si 20 lei la bonus zilnic.
    Total 100 lei si nu 250 lei🎃🎃🎃

9-iul.-2019 la 7:44 pm #301206
    Puia Florin
    Participant

Am gresit data la meciu Brechin-Falkirk nu este pentru mâine pentru data de azi.Va rog modificări.

9-iul.-2019 la 10:08 pm #301222
    livi
    Participant

Ok colegul de validează

10-iul.-2019 la 12:27 pm #301327
    Simona Simona
    Participant

Buna. Vreo idee cand intra la NetBet ?

11-iul.-2019 la 8:16 am #301489
    livi
    Participant

Simytimy in mod normal azi ar trebui cel târziu luni

11-iul.-2019 la 12:59 pm #301579
    Vlad Stefan
    Participant

Salut. Am un pont validat gresit . Partizani Tirana- FK Quarabag s-a terminat X, eu am pronosticat 2.
    Pontul meu e trecut castigator chiar daca am pronosticat 2.

12-iul.-2019 la 3:01 am #301676
    George Stoian
    Participant

Salut!
    Mulțumesc pentru atenționare și pentru fair play! Se întâmplă uneori să se acceseze altă rubrică decât cea pe care dau click. Majoritatea le văd, dar uneori, convins că am făcut ceea ce trebuie, scap din vedere să verific și apar astfel de validări incorecte.
    Atitudinea exemplară, care evidențiază respect pentru corectitudine, dar și față de colegi este dovada unui caracter apreciabil având în vedere că ai ignorat faptul că retrogradezi – yeldul fiind negativ sub limita de -15% – și ai ales alternativa onorabilă de a anunța din proprie inițiativă! Mulțumesc încă odată! Baftă!

15-iul.-2019 la 1:17 pm #302261
    Ionut Andrei
    Participant

Salutare tuturor !

Sunt de un an pe site si nu stiu cum a fost inainte, s-a adus vreodata in discutie premierea dupa procentul din totalul profitului ?

Cred ca ar fi cel mai corect asa, asa ar trage tare toti pana la final … primesti exact cat meriti, nici mai mult, nici mai putin …

In felul asta si cei de pe primele locuri la seniori si juniori ar incerca sa castige si mai mult, avand posibilitatea asta, nu s-ar mai opri cand s-ar vedea pe primul loc … esti pe primul loc dar ai doar cateva puncte fata de locul 4 ?! iei doar cu putin mai mult decat el… vrei mai mult ? „Munceste!”

Cred ca in felul asta si la juniori ar fi bataia mai mare , ar fi premiile mai mari in 4-5 castigatori .

Voi ce parere aveti ? Ar fi de folos cat mai multe pareri .

15-iul.-2019 la 5:11 pm #302303
    livi
    Participant

@betman92 sincer cred ca e ok sa castige cat mai multi . Au fost discutii despre schimbarea formei premiilor dar @adminul a zis ca e destul de ok pentru acastiga la bonusul zilnic trebuie sa postezi cat mai multe ponturi pentru a avea sanse iar strategia pe care o aplici la concurs ai aplica-o si la casele de pariuri ai castiga in fiecare luna , iar cel mai bun strateg i-a premiul cel mai mare .
    PS : ADD PE FACEBOOK LIVADARU MIHAITA

21-iul.-2019 la 2:11 pm #303371
    Dumitrescu Mihail
    Participant

Casa de pariuri la meciul Dinamo -Craiova este 888bet.Va rog modificati.

31-iul.-2019 la 11:33 am #305308
    nole
    Participant

Salut. Am inceput ai eu ieri sa postez in campionatul juniorilor si am introdus gresit contul la netbet in care sa iau un eventual premiu. Am trecut nelumihutz10 si contul real este nelumihutz. Va rog sa actualizat pt ca eu nu mai pot modifica. Multumesc

3-aug.-2019 la 8:51 am #305897
    Constantin Leontina
    Participant

Salut. Pontul meu Valenciennes-Nancy a fost validat greșit pierdut. Pronosticul a fost sub 2,5 goluri și s-a terminat 1-1 deci este câștigător.

4-aug.-2019 la 3:36 am #306038
    George Stoian
    Participant

Salut!
    Scuze, o selecție involuntară a cursorului. Fiind convins că am bifat rubrica potrivită, nu am văzut selecția „agățată” spontan.
    Mulțumesc pentru atenționare! Baftă!

4-aug.-2019 la 1:23 pm #306104
    livi
    Participant

OK @nole vom modifica

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.