Campionat Pariori

• 8-sept.-2019 la 9:09 pm #312762
    livi
    Participant

@zapacila13 premiile au intrat ?

9-sept.-2019 la 12:03 pm #312853
    Zap
    Participant

Au intrat

10-sept.-2019 la 11:34 am #313058
    Puia Florin
    Participant

La meciul Muntenegru-Cehia agentia de pariuri este 888sport nu netbet.Va rog corectati.O zi buna.

11-sept.-2019 la 11:05 am #313252
    SiLence Echo
    Participant

Buna ziua,doresc sa va anunt cu respect faptul ca am ales drept meci amical intalnirea din Algeria Mlila-Oran meci postat in campionat juniori deoarece nu am in acea lista tara respectiva.Rog validarea pronosticului,multumesc frumos!

17-sept.-2019 la 10:14 am #314303
    Mircea
    Participant

Salut … referitor la pontul publicat de Costyarges
    Inter-Slavia Praga
    Pontul este copiat de undeva si tradus… dar omul nu s-a chinuit nici macar sa il corecteze sa aiba o noima … fara suparare… macar data viitoare sa citeasca si el ce scrie acolo.

17-sept.-2019 la 10:18 am #314307
    Mircea
    Participant

La fel este si pontul lui de la Napoli cu Liverpool ….

17-sept.-2019 la 4:51 pm #314429
    SiLence Echo
    Participant

Buna ziua,doresc sa aduc la cunostinta adminilor faptul ca la meciul postat de mine in campionatul juniorilor George Lofhagen-Brydan Klein am uitat sa aleg ca sport tenis. Rog frumos validarea acestui pronostic,multumesc frumos !

23-sept.-2019 la 1:29 pm #315557
    Dumitrescu Mihail
    Participant

As vrea si eu sa stiu de ce mi-a afost anulat pontul Rapid – SCM Buzau ?. Pontul a fost castigator si a fost publicat cu o zi inainte sau nu este permis decat in ziua meciului postarea?

23-sept.-2019 la 2:02 pm #315567
    Dumitrescu Mihail
    Participant

Am pus data de disputare a evenimentului pe 23 -09 , aici am facut eroarea.Scuze

27-sept.-2019 la 8:18 pm #316405
    Florin
    Participant

As dori si eu o corectie la pontul: Dinamo – Viitorul, asa cum reiese si din comentariu este vorba de meciul Dinamo – Voluntari.
    Mai este posibil, dat fiind faptul ca meciul va incepe peste 10 minute?

1-oct.-2019 la 4:32 pm #317246
    George Stoian
    Participant

VĂ SALUT DOMNILOR!
    Propun tuturor colegilor o inițiativă benefică pentru fiecare dintre noi și pentru cei care intră pe site sperând să se inspire din pronosticurile noastre, pentru configurarea unui bilet câștigător. Pronosticurile vor fi „la liber”, fără limită minimă în ceea ce privește valoarea cotei și vor fi postate pe pag. „Meciul zilei”. Fiecare vom oferi evenimente single sau grupaje de meciuri, bilete jucate cu diferite cote finale. Se pot propune pronosticuri multiple pentru același meci. Meciurile din Champions League reprezintă o bună oportunitate pentru a realiza un debut convingător prin participare și performanță!
    Sper că vom onora această inițiativă cât mai mulți. Eu vă aștept pe toți! Baftă!

2-oct.-2019 la 4:11 pm #317455
    Necsulescu Mihai
    Participant

Salutare,

As vrea sa stiu si eu care sunt conditiile de promovare in campionatul de seniori. Dupa regulament, ar trebuis a retrogradeze 5 oameni din campionatul de seniori. Dar nu s-a intamplat asta.
    Dupa cum inteleg regulamentul, 5 oameni ar trebui sa retrogradeze.
    „Pe data de 1. Tipsterii care sunt pe locurile 9 sau 10, cei care au sub 20 de ponturi, cei care au profit mai mic sau egal de “-25” sau yield mai mic sau egal de “-15%” retrogradeaza. Locul lor va fi luat de tipsteri juniori care au 20 ponturi sau mai multe si sunt pe profit.”

Dupa acest regulament, ar trebui sa retrogradeze 5 oameni de la Seniori. De ce nu s-a intamplat asta?

Merci!

2-oct.-2019 la 7:38 pm #317477
    Gheorghe Buse
    Participant

Din ce vad eu in clasamentul lunii septembrie primii 7 in clasament sunt pe.profit si au minim 20 de pronosticuri. Doar ultimii 3, respectiv locurile 8, 9 si 10 sunt pe minus si retrogradeaza. De unde ar trebui sa retrogradeze 5?

2-oct.-2019 la 11:14 pm #317488
    George Stoian
    Participant

Salut!
    În comm de mai sus colegul nostru ți-a răspuns, concret și edificator! Mulțumesc colegului pentru acest demers binevenit!
    Sunt interesat de raționamentul care te-a determinat să consideri și să afirmi că promovarea/retrogradarea la încheierea lunii septembrie nu s-a efectuat corect!
    Mulțumesc!

3-oct.-2019 la 5:41 am #317494
    Constantin Leontina
    Participant

Salut.Pontul Barcelona vs Inter este validat greșit. Este handicap asiatic-1, scorul a fost 2-1 deci miza returnata nu pierduta.

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.