Campionat Pariori

• 5-dec.-2019 la 6:48 pm#329483

Pai da bani mult mai putini

5-dec.-2019 la 7:20 pm#329493

Da, adica ma chinui sa fac o treaba de calitate pt 60%? Adica eu dau 100% si primesc 60%. Inteleg si pe ei,dar macar sa dea posibilitatea sa inchidem contul si sa facem altul,dar fara bonusurile de bun venit.

5-dec.-2019 la 8:19 pm#329499
    Sabin Pirvan
    Participant

Nu cred ca se pune problema sa nu poti inchide contul. Doar ca acum chiar nu are rost
    Ai de incasat premiul asta.

5-dec.-2019 la 8:24 pm#329504

Il incasez, si vad eu cum rezolv dupa aia. Oricum dupa ce ca e premiu bonus, care tre rulat de 6 ori pe cote de 1.5, mai e si 60%. Macar o sa-l rulez pe ponturile mele:d Iar organizatorii concursului merita tot respectul pt efortul prea putin remunerat.

9-dec.-2019 la 2:13 pm#330155
    Florin
    Participant

Salutare, pontul meu la Viitorul Tg Jiu – U Cluj a fost validat ca necastigator desi pronosticul a fost corect. Rog un admin sa corecteze. Multumesc.

9-dec.-2019 la 4:30 pm#330174

https://pariuri1x2.ro/pont/jorge-w-sj-oruro/ in meciul asta mi-ati pus victorie, insa e necastigator, ca au egalat oaspetii in min 95:(

13-dec.-2019 la 9:26 pm#330993
    stefanel87
    Participant

Salutare dragi colegi de breasla.
    La mine au intrat bănuții la Netbet.
    Spor la rulaje și sa iasă și un mic profit.
    Succes tuturor !!!
    ✅✅✅✅✅

15-dec.-2019 la 11:53 am#331179

Salut Sabin. Am discutat cu netbet. Dacă deschide cont soția mea la netbet, se poate sa imi puneți premiile acolo? Merxi

18-dec.-2019 la 3:42 pm#331685

https://pariuri1x2.ro/pont/new-orleans-pelicans-brooklyn-nets/ in meciul asta mi s-a returnat miza desi pariul pe care l am pus e victorie nets incluzand prelungirile, cota luata de pe sportingbet…

19-dec.-2019 la 9:17 pm#331914

am vorbit cu ei sa-mi stearga contul la netbet ca sa-mi fac cont prin linkul dumneavoastra de referal, si nu ma mai lasa, imi zice ca exista deja nr de tel, CNP etc.Pai ori mi l-au sters ori ce-au facut?Se pare ca scurta mea cariera aici, s-a terminat… Pacat ca imi placea si aduceam si continut site-ului.

24-dec.-2019 la 2:13 pm#332534
    George Stoian
    Participant

HO HO HO!
    MEEERY CHRISTMAS!

VĂ SALUT DOMNILOR!

. . . și vă urez tuturor Sărbători Fericite, sănătate și distracție mare!

29-dec.-2019 la 1:55 pm#333099
    Necsulescu Mihai
    Participant

Salut. Din pacate paginile merg foarte greu. Am pus de 3 ori acelasi pronostic.
    Va rog sa anulati doua din pronosticuri si sa il lasati pe cel cu miza 1.

29-dec.-2019 la 2:00 pm#333103
    Necsulescu Mihai
    Participant

Update: e vorba de Arsenal – Chelsea. Am acelasi pont de 3 ori, va rog sa pastrati pontul cu miza 1. Multumesc!

31-dec.-2019 la 8:03 pm#333388
    George Stoian
    Participant

VĂ SALUT DOMNILOR!

Sănătate, fericire, iubire, proiecte împlinite, bucurie și zâmbete în fiecare zi alături de familiile Dumneavoastră!

LA MULȚI ANI!

3-ian.-2020 la 6:55 pm#333684
    George Stoian
    Participant

VĂ SALUT DOMNILOR!
    Recomand mai multă împlicare și responsabilitate în ceea ce privește redactarea textului argumentativ!
    Argumentarea pronsticului jucat la evenimentul postat este o prevedere la fel de împortantă ca și celelalte care configurează regulamentul de desfășurare al concursului. Obiectivul argumentației este evidențierea motivelor care au determinat alegerea unui pronostic, o dovadă a interesului fiecăruia de a propune pronosticuri cu șanse reale de a fi winn.
    Nu voi nominaliza, dar voi da un exemplu de „așa nu”!
    La un eveniment postat astăzi, principalul „argument” este: „ . . . să-mi încerc norocul . . . ”
    Oricine are dreptul să-și „încerce norocul”, dar o poate face în agenție, pe banii proprii, dacă își permite!
    Este doar un exemplu din (prea) multe astfel de „argumentări” ale pronosticurilor jucate.
    Concursul nu este doar o oportunitate, concursul este – după părerea mea – o sursă de inspirație pentru oricine intră pe site cu sperAnța că va găsi pronosticuri bune, realiste, performante! Un „depozit” de pronosticuri din care să aleagă pentru configurarea unui bilet câștigător. Concursul este o inițiativă care contribuie la imaginea site ului, de aceea suntem responsabili și putem ajuta la notorietatea, la imaginea Pariuri 1X2!
    Vă mulțumesc!

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.