Campionat Pariori

• 2-aug.-2016 la 2:02 pm #51111
    Gepeto
    Participant

Domnilor admini, va aduc in discutie urmatoarea problema: Contul meu de NETBET tocmai a fost inchis fara sa fiu anuntat deoarece nu le-am furnizat documentele necesare, desi nu mi le-a cerut nimeni. Din experienta cu alte case de pariuri, stiu ca procedura de verificare se facea la prima retragere. Nu te lasau sa scoti banii din cont pana nu le trimiteai copie dupa CI. Ori aici la netbet nu a fost cazul. Cert este ca, contul este INCHIS. Cum as putea proceda in continuare pentru a nu pierde premiile de la voi?
    Daca deschid un alt cont, le trimit actele de la inceput, si modific apoi la profil numele de user de pe netbet este in regula pentru voi?

Multumesc.

2-aug.-2016 la 5:06 pm #51278
    Ionut
    Participant

Nu iti mai bate capul cu astia de la Netbet, sunt niste banditi, si mie mi-au inchis contul azi, mai aveam de rulat la bonusul castigat aici luna iunie, si mi-au zis ca daca le trimit copie dupa buletin , e posibil sa imi deschida contul, dar bonusul pa,mi-au laut toti banii, probabil au observat ca in ultimele zile tot castigam si le faceam paguba.Sa dai pe net sa cauti ca multi se plang de ei..Si mai aveam de luat 200 ron bonus pentru luna iulie care se vor pierde si ei,Si aici am vazut ca tot mai multi intra in campionat sa joace, dar o sa vada dupa ce probleme o sa intampine, cu casele de pariuri. Si oricum si aici pe site ar trebui specificat ca se castiga un bonus , care tb rulat la anumite cote , si daca dupa aia daca mai ramai cu ceva iti ramane tie, insa e multa reclama.Ca multi joaca si zic gata castig pe loc, nu este.In fine fiecare face ce vrea , eu unul nu o sa mai pun ponturi, ca mi se tot pun sicane din toate partile.

2-aug.-2016 la 5:41 pm #51303
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

Salut, @reptil3 ai dreptate.
    A fost o greseala cand s-a facut validarea.
    Am corectat inclusiv pe bonusul zilnic.
    Premiile au fost actualizate.
    Oricum, lista nu a fost data la plata, tocmai pentru a avea o perioada de eventuale contestatii.

2-aug.-2016 la 5:44 pm #51306
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

@gepeto, toate casele de pariuri sunt obligate prin lege sa inchida conturile care nu au fost verificate pana la 1 august.
    De acum inainte se va face mai intai verificarea si dupa aia aprobarea contului. (conform legii)
    Daca mai ai conturi si la alte case , cel mai probabil au fost inchise si acelea.
    Trimite-ne un email cu noul user cand il ai ca sa-l inlocuim.
    Bafta!

2-aug.-2016 la 5:55 pm #51314
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

@blackzet, nu prea ai dreptate.
    Toate casele de pariuri au inchis conturile neverificate pana la 1 august.
    Daca ai sa te uiti pe email sigur ai sa gasesti ceva emailuri in care te anuntau de chestia asta.
    Din ce stim noi, toate casele de pariuri au trimis sute si mii de newsletters , au dat telefoane pentru a incerca sa evite inchiderea cator mai multe conturi. In plus au fost si articole pe net si prin ziare.
    http://www.economica.net/bonus-pariuri-winmasters-copie-buletin-40-ron_123161.html

Dupa cum vezi, erau obligati prin lege sa-ti inchida contul.

fa-ti cont nou si trimite-l catre noi ca sa il inlocuim pe cel vechi.

• Acest răspuns a fost modificat acum 3 ani, 4 luni de către Admin Pariuri1x2.
    2-aug.-2016 la 6:05 pm #51325
    Ionut
    Participant

Am primit mail ca tb sa trimit copie buletin, dar nu mi s-a zis , trimite pana la 1 august, ca altfel il inchidem.Barem pariam tot ce aveam acolo pana atunci.

3-aug.-2016 la 8:35 am #51399
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

Din pacate nu cred ca mai poti face ceva in afara de alt cont ca sa avem unde sa-ti trimitem bonus.
    Bafta!

PS, Conform hotararii de guvern, toti banii din conturile inchise la 1 august vor merge la stat. Asta inseamna ca statul ia banii, si casele de pariuri raman cu imaginea negativa. Ne iubeste statul. (statul degeaba)

• Acest răspuns a fost modificat acum 3 ani, 4 luni de către Admin Pariuri1x2.
    3-aug.-2016 la 10:27 am #51429
    Gepeto
    Participant

Situatia mea ramane momentan in standby pentru ca nu sunt autorizat sa deschid un nou cont. Mesajul lor a fost ca am voie sa am doar un singur cont. I-am contactat, le-am trimis actele si acum astept sa vedem cum se va rezolva problema (sper ca imi vor redeschide contul). Toate bune!

3-aug.-2016 la 11:12 am #51436
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

Da, asa este, nu poti avea mai mult de 1 cont.
    Ne-am interesat si noi si se pare ca acum casele de pariuri nu stiu ce sa faca. In sensul ca nu stiu daca au voie sa redeschida contul vechi si asteapta un punct oficial de la ONJN. Probabil cei de la oficiu vor impune sa se ceara dovada identitatii inainte de a redeschide cont vechi sau chiar unul nou. Oricum, au facut astia de la ONJN o mare varza. Daca impuneau de la inceput caselor de pariuri sa ceara actele la crearea contului sau la prima depunere, acum nu se mai ajungea in situatia asta.

Oricum ar fi, bonusul nu ai sa-l pierzi. Il tinem deoparte pana se lamureste problema. valabil si pentru toti ceilalti.

10-aug.-2016 la 12:29 am #54365
    Gabriel
    Participant

Seara buna! Am si eu o intrebare: daca nu am cont deschis prin acest site la nici o casa de pariuri, pot castiga ceva la concurs?

11-aug.-2016 la 1:12 am #54516
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

Poti castiga deocamdata premii TIPSTER (adica doar cele de pe clasament) cu precizarea ca vrei primi doar 40% din suma respectiva.

11-aug.-2016 la 2:58 am #54520
    Gabriel
    Participant

Ok!Multumesc!

12-aug.-2016 la 10:48 pm #54825
    Parjol Cristian
    Participant

Salut! Cand intra premile de pe luna trecuta la netbet?

15-aug.-2016 la 5:50 pm #55236
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

Salut,

Sapatmana asta ar trebui sa se rezolve.
    Termenul limita este 20 a lunii.

Vezi aici : https://pariuri1x2.ro/regulament/3/

17-aug.-2016 la 5:47 pm #56223
    MORANDAU CRISTIAN
    Participant

A intrat premiul de luna trecuta!MERCI!

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Topic Tags