Campionat Pariori

• 21-Iul-2017 la 7:33 pm #138469
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

Corectat

22-Iul-2017 la 8:12 pm #138728
    stefanel87
    Participant

@admin : mi se pare cam plagiat pronosticul dat de userul @yildirim la meciul de dublu Duran/Molteni-Draganja/Draganja cu cel dat de mine mai devreme..aceeasi cota, aceeasi miza, aceeasi agentie..nu vreau sa fiu rautacios dar din toata oferta chiar nu poti sa gasesti alt meci si sa nu mai existe discutii?!
    As avea o propunere foarte buna de facut si aceea ar fi:
    SA EXISTE UN SINGUR PRONOSTIC UNIC PE UN MECI !!!
    EX: la meciul CFR-VIITORUL daca un jucator alege PRIMUL sa dea pronostic GG atunci NICI UN ALT JUCATOR sa nu mai poata da acel pronostic..astfel va fi mai multa activitate pe site, o gama variata de pronosticuri si fiecare jucator va cauta sa fie primul care da pronostic la un meci..astept feedback.

23-Iul-2017 la 11:37 am #138830
    Yildirim
    Participant

@stefanel87 e 100% plagiat, noroc de tine ca ai pus meciul respectiv ca eu nu il puneam.Te urmaresc in fiecare zi si de abia astept sa postezi un meci sa ti-l plagiez.Ce draq vorbim aici!daca ar fi sa urmaresc pe fiecare in parte ar trebui sa pun meciuri din Thailanda sau Malaezia cum fac altii.Eu intotdeauna joc miza 9 si ma uit sa vad unde e cota mai mare si in plus de asta tu esti in liga juniori eu seniori.Stau si ma intreb daca postam eu inainte meciul si tu apoi, mai era vreo discutie? nu cred.

23-Iul-2017 la 12:15 pm #138838
    stefanel87
    Participant

@yildirim : nu caut sa ma cert cu tine..doar mi.am spus parerea..cat despre treaba cu seniorii si juniorii mai bine te.ai uita pe clasamentul de luna trecuta de la seniori si apoi sa vorbesti !!!

23-Iul-2017 la 12:34 pm #138844
    Yildirim
    Participant

Lol :)) esti amuzant. cand am adus in discutie chestia cu seniorii si juniorii ma refeream la faptul ca nu este niciun “duel” intre mine si tine in clasament dat faptul ca suntem in 2 ligi diferite si nu ma lua cu clasamentul ca astea sunt ironii de 2 lei 😉

23-Iul-2017 la 12:44 pm #138852
    stefanel87
    Participant

@yildirim : peace..good luck 😉

24-Iul-2017 la 5:57 pm #139043
    zavoianu lucian
    Participant

Sal. Am si eu o intrebare legata de casele de pariuri, Ce se intampla daca o jucatoare de tenis se retrage la scorul de 1-1 la seturi si 2-4 in setul 3?
    O casa de pariuri mi a dat pierdut acest pariu si vreau sa stiu daca e corect.
    Ms frumos anticipat.

25-Iul-2017 la 12:54 pm #139182
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

@stefanel87, cel mai probabil vom implemeta o astfel de regula dupa ce vom avea un feed direct cu meciuri si cote de unde veti putea selecta meciul si tipul de pariu. Altfel, asta ar insemna validare manuala ceea ce ar face foarte greu de validat manual daca un pont se repeta.

25-Iul-2017 la 1:05 pm #139190
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

@berbecii, despre ce casa de pariuri discutam ?
    Care era pariul ?

25-Iul-2017 la 10:37 pm #139323

@stefanel87 si cu cei care iau ponturile exclusiv de pe site, cu ei ce facem? ca sunt destui care iau ponturile fix de aici de pe site .

25-Iul-2017 la 11:46 pm #139337
    zavoianu lucian
    Participant

Este vorba de amiral. Am jucat meciul dintre Kovinic D. – Lister C. E. , iar la scorul de 1-1 2-4 Kivinic s a retras. Admiral mi a dat pierdut biletul. Este corect?

26-Iul-2017 la 12:00 am #139340
    stefanel87
    Participant

@dionis1979 : nu avem ce face..avem admin care se poate sesiza….
    Parerea mea personala este ca ar trebui cosmetizata aceasta competitie de pronosticuri..sa se vina cu idei noi, de imbunatatire dar cel mai important ar fi sa se schimbe regulile de premiere..sa se diminueze acel rulaj de 6 ori al premiului si sa fie conditii mai mici pentru a putea incasa banii la NETBET.sper sa se schimbe lucrurile in viitor.

26-Iul-2017 la 12:23 am #139351
    stefanel87
    Participant

@berbecii : sa stii ca Admiral are aceleasi reguli ca si Unibet..si iti spun din proprie experinta..am pariat LIVE pe meciul Sharapova-Vinci la tenis acum ceva timp..era setul decisiv.Sharapova conducea si s.a accidentat..a mai jucat doua trei puncte si s.a retras..Unibet mi.a dat pronostic pierdut !!! Am discutat cu ei pe livechat dar mi.au pus termenii si conditiile in fata(termeni cu care am fost de acord) si mi.au inchis gura..am ramas cu banii pierduti..deci Mare Atentie !!!

26-Iul-2017 la 3:37 pm #139460
    zavoianu lucian
    Participant

Ms frumos o sa citesc regulamentul lor.

26-Iul-2017 la 4:39 pm #139476
    Yildirim
    Participant

Si eu sunt de parere ca ar trebui diminuat rulajul la premii, un 2x sau 3x cred ca e ajuns.

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.