Campionat Pariori

• 4-dec.-2017 la 7:07 pm#167382
    Yildirim
    Participant

Intr-adevar numai de castigat:)) experienta.

4-dec.-2017 la 7:58 pm#167409

Poate cineva care e binevoitor sa explice pe ce se poate rula bonusul asta ca sa fie luat in considerare. Ca regulamentul lor e foarte vag si pare ca nimic sa nu se incadreze pe ce ma intereseaza pe mine (baschet, hochei, volei). Voi pe ce inmultiti banii?

4-dec.-2017 la 8:08 pm#167415

Tocmai i-am contactat si mi-au zis ca nu stiu care sunt conditiile de rulare la bonusul obtinut prin concurs la Pariuri 1×2 si sa contactez pariuri 1×2 pentru lamuriri. Grozav 🙂

5-dec.-2017 la 12:02 am#167454
    Oracle
    Participant

https://pariuri1x2.ro/pont/philadelphia-76ers-phoenix-suns/ nu am mai apucat sa modific la sport:baschet si tara:SUA.
    Apropo,au intra premiile, multumim si succes la inmultit!

5-dec.-2017 la 12:14 am#167457
    stefanel87
    Participant

Mulțumesc de premiu pariuri1x2.ro..sa fim inspirați in alegeri și bafta la pariuri la toată lumea 😉 !!!

5-dec.-2017 la 3:13 pm#167590

@all – premiile au fost creditate mai putin pentru @jimistonez care este marcat ca bonus abuser. (din pacate nu va mai putea incasa bonusuri la netbet)

5-dec.-2017 la 4:03 pm#167603

Pentru cei care nu au inteles cum trebuie rulat BONUSUL , pot gasi aici mai detaliat:
    https://help.netbet.ro/ro/sport/terms_conditions#cont965

Bonusul oferit pentru campionat este exact la fel ca orice Bonus nou de bun venit oferit de NetBet, deci cei de la suport de la NetBet ar trebui sa va lamureasca exact ce si cum, in cazul in care este nevoie de informatii suplimentare..

5-dec.-2017 la 5:58 pm#167639
    Feder Florin
    Participant

Si mie mi-a intrat premiul. Multumesc !
    Daca se poate, niste detalii about „bonus abuser”….. Merci!

5-dec.-2017 la 6:15 pm#167649

Sincer , nu este destul de clar cum marcheaza o casa de pariuri un user ca fiind bonus seeker sau abuser.
    Stiu ca e o treaba facuta automat de system si in general se cauta jucatorii care obtin foarte multe bonusuri si nu depun niciodata.
    Sau care iau un bonus, il consuma, apoi nu se mai logheaza 6 luni pana prind un alt bonus , il consuma si iar nu se mai logheaza.
    Ideea e ca mai toate casele de pariuri doresc sa-si fidelizeze clientii si in general ofera bonusuri celor care revin mereu pe site si care nu „abuzeaza” de acest spirit al bonusului pentru clienti fideli. Cam asa e peste tot in lume , nu doar la NetBet in Romania.
    Noi am incercat sa acoperim aceasta problema incurajand lumea sa depuna odata pe luna o suma modica de 20 ron deoarece astfel, se depune o suma minima pentru care userul sta pe site pentru a se juca. In general cei care au fost gasiti pana acum abusers de Netbet din concurs nu aveau conturi prin pariuri1x2 si speram sa ramana asa in continuare. Incercati sa fiti fair play si totul va fi bine.

6-dec.-2017 la 9:21 am#167771
    Feder Florin
    Participant

Pfoaaai, ,de capu meu ! Ma incadrez perfect la „bonus abuser” sau „bonus seeker”……si nici cont facut prin Pariuri1x2 nu am ………

6-dec.-2017 la 9:30 am#167775
    Raicu Marius
    Participant

Esti pe val. :))))

6-dec.-2017 la 8:14 pm#167936
    Yildirim
    Participant

Liv92 si george1988 voi 2 sunteti frati?mi se pare penibil rau sa scrii in asa hal.

6-dec.-2017 la 8:24 pm#167941
    Yildirim
    Participant

@tudor Numai umfla cotele.la ora postarii tale cota era de 1.5.Se poate verifica foarte usor pe oddsportal.

6-dec.-2017 la 8:27 pm#167944
    maszat
    Participant

@tudor daca trimi-ti o dovada cu cota pe care ai pus validam in acel moment, dar pana cand la noi nu avem certitudine la acea cota nu putem valida fiindca nu am gasit cota exact, era mai mica clar, sinu e primul meci atentie! Ti-am lasat mesaj si pe profil, la urmatorul „umflare” de cote sau alte abateri de la regulament vei fi suspendat din activitate.

6-dec.-2017 la 8:42 pm#167954
    Yildirim
    Participant

De ce minti ca era 1.6?se vede clar pe oddsportal ca era 1.5

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.