Campionat Pariori

• 25-mart.-2018 la 8:28 pm#191593
    Feder Florin
    Participant

Incredibil………Venus Williams conduce in primul set cu 5-0 si il pierde cu 7-5……..Ce sa mai spui de pariuri?

25-mart.-2018 la 9:07 pm#191599
    Feder Florin
    Participant

La 5-0 si-o fi adus aminte si o fi spus : AULEOOO……..Am pus 1 milion de dolari ca pierd primul set,…..altfel nu imi explic

26-mart.-2018 la 8:34 am#191653
    livi
    Participant

s-a rezolvat

26-mart.-2018 la 3:19 pm#191738
    Ciuciu Matei
    Participant

Buna ziua !De ce toate ponturil mele din campionatul juniori au fost declarat nule , ieri dupa finalizarea mciurilor au fost validate ca fiind castigatoare , avand golaveraj 4-0 si astazi observ ca sunt nul , din ce cauza , doresc si eu o explicatie daca se poate !?

26-mart.-2018 la 3:27 pm#191740
    Ciuciu Matei
    Participant

Acum am observat ca am fost suspendat ca am copiat informatiil despre cele 2 echipe si date despre meci , nu am stiut ca este interzis acest lucru , ponturile nu au fost copiate .

26-mart.-2018 la 4:05 pm#191746
    Moga Adrian
    Participant

Sa fii sanatos … daca erai inspirat jucai tu pontul meu , ca e campionat de pariori nu de scriitori …
    BAFTA LA SENIORI !!!

26-mart.-2018 la 4:51 pm#191759
    Ciuciu Matei
    Participant

Pai la asta ma gandeam si eu , ma gandeam ca pontul conteaza nu informatiile referitoare la cele doua exhipe / adversari .

26-mart.-2018 la 4:56 pm#191761
    Ciuciu Matei
    Participant

Va rog sa ma lamureasca si pe mine domnul moderator , unde scrie ca nu am voie sa copiez din alta parte argumentatia , ponturile mele pot fi anulate doar in cazul in care le-am furat sau copiat din alta parte , dar nu se specifica nicaieri ca nu am voie sa preiau argumentatia din alta parte si pe langa asta poate mi-am scris argumetatia referitoare la meciul x in word si am copiat-o pe site ca sa imi fie mai usor , unde scrie ca este interzis acest lucru ,

26-mart.-2018 la 5:02 pm#191767
    Ciuciu Matei
    Participant

Atat timp cat ponturile sunt prsonale , realizate de mine personal , nu vad unde este problema si cum am precizat mai sus , doresc sa fiu lamurit unde se specifica in regulament ca nu am voie sa copiez argumetatia .

26-mart.-2018 la 7:08 pm#191819
    Ciuciu Matei
    Participant

Argumentatia prezentata de mine este luata de la pagina cu informatii referitoare la acel meci , nu m-am dus pe alt site de pariuri si am luat argumentatia lor , In argumntatia prezentata de mine se explica trecutul acelor 2 echipe si statistica lor si de acolo ar putea deduce fiecare daca ar considera ca pronosticul meu ar fi unul bun sau nu ar fi pe placul lor . Eu unul pontul mi-l stabilesc in functie de trecutul acelor 2 echipe si in functie de statistica prezentata .

26-mart.-2018 la 7:13 pm#191824
    Ciuciu Matei
    Participant

Sa zicem ca in loc sa dau copy paste ,scriu eu argumentia , dar tot luata de pe o pagina de informatii , ca pana la urma nu cred ca este vreo persoana care sa nu dea un ochi pe o alta pagina sa vada detalii referitoare la un anume meci , cu ce ar schimba acest fapt , nu ar fi acelasi lucru . Domnul moderator livi mi-a anulat acele meciuri doar din cauza ca argumentatia ar fi fost copiata , dar daca aceiasi argumentatie era scrisa de mine si nu ii mai dadeam copy paste , era vreo difernta ?

26-mart.-2018 la 7:40 pm#191832
    George Stoian
    Participant

De mai multe ori am văzut jucate la concurs pronosticuri pe care nu le-am găsit la cele 3 case din ofertele cărora se pot selecta pronosticuri. Ex: 1X&2+, 1&2+ din ce mai țin minte. Știu sigur că aceste pronosticuri sunt în oferta Superbet. Mă întreb dacă este permisă jucarea unui pronostic din oferta altei case decât cele 3 din rubrica paginii rezervată postării meciurilor la concurs. Nu exclud alternativa de a nu fi observat eu, de aceea dacă greșesc îmi cer scuze pentru acest comm.

26-mart.-2018 la 8:14 pm#191846
    George Stoian
    Participant

1. Domnule Matei, LIVI este concurent ca și noi, nu cred că este moderator și nu cred că este implicat direct în anularea meciurilor.
    2. În privința anulării acelor meciuri, ți-ai exprimat nedumerirea întrebând: „ . . . dacă aceeași argumentație era scrisă de mine și nu îi mai dădeam copy paste, era vreo diferență?”
    – diferența reiese din însuși enunțul întrebării: nu a fost redactată personal, a fost copiată, acest fapt fiind interzis!
    – pronosticurile tale erau altele decât cele de la care ai copiat argumentația, dar cum poate fi argumentat un pronostic cu argumentația un alt pronostic DIFERIT? Prin argumentație fiecare motivează alegerea unui pronostic, așadar la pronosticuri DIFERITE este evident că și argumentația TREBUIE să fie diferită!
    Acest comm nu are formă critică, am încercat doar să te ajut să înțelegi de ce regulamentul interzice preluarea argumentației de la un pronostic pentru a motiva alegerea altui pronostic. Baftă și inspirație îți doresc!

27-mart.-2018 la 6:04 am#191892

In regulament scrie clar:
    In cazul in care se descopera ponturi copiate, atunci utilizatorul va fi exclus din concurs permanent.

Cand spunem ponturi copiate ne referim la orice inseamna a copia si poate fi demonstrat.
    @r3ddogs – recunosti si singur ca ai copiat – deci nu inteleg de unde atat suparare. Din ce am inteles erau bucati copiate de la acleasi meci desfasurat anul trecut. Asta e cam un pic de bataie de joc. De asta ai avut ponturile scoase. Poti sa fii multumit ca nu ai primit interzis. Daca doresti sa continui atunci te rugam sa incerci sa fii corect.

@dionis1979 – ti-am mai explicat ca nu putem lucra pe supozitii. Rationamentul tau ca la basket sunt mai putin ponturi si ca daca exista o potrivire de ponturi pe acest sport inseamna ca acele ponturi sunt copiate nu prea tine – este un sofism clasic. Siunt de acord ca exsita o posibilitate mai mare pe acele sporturi ca ponturile sa fie copiate insa asta nu demonstreaza nimic. Daca am aplica rationamentul tau ar trebui sa eliminam 99% din ponturi. Orice pont alegi – indiferent de sport – poate fi gasit pe cel putin 10 siteuri.
    De fapt as putea sa te intreb altfel facad un exercitiu de imaginatie: eu presupun ca toate ponturile tale sunt luate de pe alte site-uri. Demonstreaza-mi te rog, fara urma de indoiala, ca ponturile tale sunt produsul gandirii tale 100%. Sa ne imaginam ca in loc sa demonstram noi ca un pont este sau nu copiat – fiecare user trebuie sa demonstreze ca ponturile personale nu sunt copiate.
    Daca reusesti sa demonstrezi – primesti un BONUS de 200 ron – insa toata lumea trebuie sa fie convinsa 100% ca nu ai pontul inspirat de undeva.

27-mart.-2018 la 1:02 pm#191980
    Feder Florin
    Participant

@gees, ….Domnule Stoian George,…..Sa nu ma banuiesti ca fac misto, e doar o remarca…..De fiecare data cand scrii aici, punctezi bine si te exprimi clar, totul e foarte limpede, ai o exprimare placuta, atat la comentarii cat si la ponturi.
    Cat despre concurs, doar ghinionul a facut sa nu iti iasa ponturile care le dai (foarte bune de-altfel)….Exemplu ieri : Portugalia-Olanda Ambele inscriu, dar scor 0-3…..Recunosc ca dupa ce l-ai postat, abia atunci l-am vazut si eu,…… mai mult de atat, l-am jucat si eu pe ceva banuti……..Lasa, data viitoare va fi mai bine…..
    Iti doresc succes si bafta la ponturile urmatoare!

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.