Probleme validari campionat

• 13-Apr-2019 la 10:36 pm #283033
    Mihaela
    Participant

@gees Pontul meu nu trebuia anulat, deoarece Standard Liege inscrisese deja doua goluri. Conform regulamentului de la Sportingbet, unde a fost plasat pariul, acesta este castigator.

„5.) Număr total de goluri – Peste/Sub: Prevedeți, dacă numărul total de goluri înscrise într-un joc regulamentar va fi peste sau sub un anumit număr, de ex. peste/sub 0,5 goluri, 1,5 goluri, 2,5 goluri etc. În eventualitatea, în care un meci e abandonat înainte de încheierea jocului regulamentar, atunci toate pariurile vor fi anulate, cu excepția cazului în care se stabilește altfel.”

13-Apr-2019 la 10:44 pm #283038
    Mihaela
    Participant

Aici este mai clar:
    „4.) Ambele echipe înscriu: Predicție dacă ambele echipe vor înscrie un gol în timpul regulamentar. Dacă un meci e abandonat, toate pariurile vor fi anulate, cu excepția cazului în care încheierea acestora a fost determinată.
    Dacă de ex. ambele echipe au înscris deja în momentul abandonului, atunci DA acesta va fi declarat câștigător.”

19-Apr-2019 la 2:20 pm #284393
    Alex
    Participant

Hermannstadt – Voluntari

Salut, am gresit ora, 17 in loc de 18. Ma puteti ajuta cu validarea? Multumesc!

22-Apr-2019 la 1:44 pm #285043
    Mihaela
    Participant

Buna! Pontul meu din hochei (Färjestads BK – Djurgårdens IF) este pierdut, deoarece am ales peste 4 goluri inscrise de echipa gazda. Legat de pontul (Al Nasr (EAU) – Emirates Club Ras al Khaimah) am urmatoarea intrebare: Am uitat sa schimb agentia in 888sport si a ramas la Netbet. Acesta a fost acceptat si validat castigat. Va ramane asa? Am incercat sa postez de cateva ori pe pe forum, inainte ca evenimentul sa inceapa, sa solicit modificarea agentiei, insa nu a aparaut niciunul dintre mesaje. Am inteles ca a o fost o problema cu mesajele.

22-Apr-2019 la 2:48 pm #285081
    Mihaela
    Participant

As dori anularea pontului din Kenya, deoarece l-am postat la 12:27, iar el a inceput la 14:00, desi peste tot aparea ca incepe la 15:00. Meciul este live in acest moment (https://pariuri1x2.ro/pont/kakamega-homeboyz-mount-kenya-united/)

22-Apr-2019 la 8:49 pm #285130
    George Stoian
    Participant

Bună! Voi actualiza imediat!
    1. Mulțumesc pentru atenționate!
    2. Selectarea greșită a casei de pariuri din oferta căreia a fost ales pronosticul nu reprezintă un criteriu determinant pentru a nu fi validat un eveniment.
    3. Aceeași oră – 15.00 – era și când am validat meciul.

22-Apr-2019 la 9:54 pm #285144
    George Stoian
    Participant

La verificarea detaliilor din postarea de astăzi 22.04.2019 a meciului Chelsea – Burnley, am realizat că enunțul pronosticului poate genera confuzie de aceea, chiar dacă din textul argumentativ se poate deduce ușor ceea ce am jucat, precizez că pronosticul selectat pentru acest meci este: Chelsea nu va avea posesie mai mare de 69%, cu returnarea mizei la un procent de exact 69%

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.