Probleme validari campionat

• 9-nov.-2019 la 1:48 am #324722
    George Stoian
    Participant

Salut! Mulțumesc pentru atenționare și fair play!
    A fost o „confuzie” tehnică, eu l-am dat lost, dar „s-a luat” greșit altă rubrică.
    Chiar am așteptat finalul meciului, deoarece s-a încheiat mai târziu decât celelalte meciuri,
    cu excepția celui din Anglia Wilves – Slovan B
    Mulțumesc, baftă!

9-nov.-2019 la 8:07 pm #324920
    George Stoian
    Participant

Pentru a evita o eventuală nedumerire a cuiva în ceea ce privește cota pronosticului H2 (-1.5) =1.74 la meciul AS Monaco vs Dijon, precizez că a fost selectat din oferta case de pariuri 888Sport! Acest comm este și o sesizare prin care evidențiez faptul că am omis modificarea în rubrica rezervată acestui detaliu.

13-nov.-2019 la 7:52 pm #325625
    stefanel87
    Participant

Rog unul dintre adminii concursului sa ia in considerare faptul ca pronosticul meciului de handbal este OVER 28,5 !!! Doresc sa îmi cer scuze pentru greșeală făcută. https://pariuri1x2.ro/pont/kristianstad-cs-dinamo/

13-nov.-2019 la 11:23 pm #325651
    livi
    Participant

@stefanel87 am să te rog sa fi m-ai atent în acest timp putea apărea o variație a cotei care sa fie conformă cu over 28,5 dar inițial să fi fost cotă de la over 29,5.

15-nov.-2019 la 8:27 pm #326012
    stefanel87
    Participant

Daniil Medvedev-Alex Zverev

Aș dori ca analiza meciului să fie validată deoarece ora de începere a meciului este postată așa cum apare în oferta casei de pariuri Sportingbet. Mulțumesc anticipat și succes tuturor în acest wekeend cu ofertă bogată.
    Hai România !!!🇷🇴🇷🇴🇷🇴

16-nov.-2019 la 3:09 am #326025
    George Stoian
    Participant

VĂ SALUT DOMNILOR!
    Regulamentul de desfășurare a concursului nu este interpretabil și nu se raportează la informațiile – de orice fel – oferite de casele de pariuri! Singurul comentariu în ceea ce privește egulamentul este: trebuie respectat! Pentru a fi validat un eveniment, este necesar ca postarea să se încadreze în prevederile regulamentului! O eventuală incorectitudine în ceea ce privește:
    – valoarea cotei unui pronostic,
    – argumentație decentă,
    – informații corecte despre evenimentul postat
    – ora reală la care începe,
    – data reală a disputării
    va determina nevalidarea evenimentului!
    Excepție fac meciurile de tenis – ora sau/și data – deoarece oeganizatorii turneelor sunt deseori nevoiți să modifice orarul unor meciuri din diferite motive obiective. Excepția se aplică doar acelor meciuri care încep DUPĂ ORA STABILITĂ INIȚIAL DE ORGANIZATORI, RESPECTIV ORA DATĂ ÎN OFERTELE CASELOR DE PARIURI!
    Explicația pasajului subliniat este simplă: dacă un meci începe ÎNAINTE DE ORA INIȚIALĂ anunțată de organizatorii turneului, postarea nu se încadrează în prevederile regulamentului, deoarece nu a fost efectuată cu minim 120 de minute înainte de ORA REALA de începere a evenimentului! Concret, cu sau fără vina cuiva, POSTAREA ESTE NEREGULAMENTARĂ, prin urmare incompatibilă cu validarea.
    Precizările – cred eu – sunt necesare pentru a evita neînțelegeri, nemulțumiri, contestații, generate de eventuale postări care nu se raportează la regulile obligatorii de postare. Sunt convins că fiecare dorește să avem un concurs care generează interes, satisfacții, relaxare! Toate aceastea sunt posibile doar prin fair play, transparență, respect reciproc, dar înainte de toate, respectarea regulilor!
    Mulțumesc!

18-nov.-2019 la 9:25 am #326374
    Mircea
    Participant

Salut.. pontrul meu din data de 17.11.2019.. Albania -Franta over 1.5 HT rog sa fie corectat .. este castigat nu pierdut !
    Merci !

20-nov.-2019 la 9:05 pm #326817
    stefanel87
    Participant

Avanca-FC Porto

Doresc sa specific ca agenția din care am ales cota pentru meciul de handbal este Sportingbet. Mulțumesc.

24-nov.-2019 la 7:20 pm #327508

Salut puteti să îmi validați ultimele ponturi? Id alexandru06

27-nov.-2019 la 2:32 pm #328008
    Mircea
    Participant

Salut. Am gresi ora la pontul de la Lille – Ajax … va rog sa o modificati la ora 22:00 in loc de 19:55 si in comentariu!
    Merci

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.