Probleme validari campionat

• 12-ian.-2020 la 11:33 am#335352
    livi
    Participant

ponturile copiate de pe alt site nu pot fi validate

12-ian.-2020 la 9:04 pm#335429
    stefanel87
    Participant

As dori ca unul dintre moderatorii concursului sa valideze aceasta analiză.

Paris SG-AS Monaco

Menționez că am greșit și doresc modificarea casetei tehnice cu pronosticul GG&3+.
    Mulțumesc anticipat.

4-feb.-2020 la 10:22 pm#340056
    dan ghinescu
    Participant

Buna ziua,

Mi-am creat cont si am inceput sa adaug ponturi de la finalul lunii ianuarie.Abia acum am parcurs regulamentul concursului de pronosticuri (si intregul site) cu atentie (scuze!).Am avut si o atentionare de la Dl.George Stoian pe un pont si am inteles mesajul iar de acum dupa ce m-am clarificat cu regulile sper sa nu mai gresesc.
    Am o intrebare legata de faptul ca in lista de bonusuri ianuarie apare: „26 danghi BONUS 40 RON NetBet”
    Contul mei Netbet (ca de altfel si pe alte siteuri de pariuri) sunt deschise direct,cu mult inainte sa descopar „Pariuri1x2”.Nu am vazut acest bonus (chiar redus cu 60%).Cum ar trebui sa procedez?
    Probabil ca in viitor voi deschide unul sau doua conturi prin linkurile din acest site catre case de pariuri la care nu am cont deschis inca.Inteleg insa ca pana acum toate premiile se acorda prin Netbet?

Va multumesc,
    Dan Ghinescu

5-feb.-2020 la 1:53 am#340072
    George Stoian
    Participant

Salut! Sunt câteva demersuri organizatorice care determină o inerentă relativitate în ceea ce privește data la care premiile acordate la concurs intră în conturile participanților. De regulă se încadrează în intervalul de timp evidențiat.
    Rareori, din motive obiective, pot fi eventuale mici întârzieri.

6-feb.-2020 la 4:00 pm#340483
    dan ghinescu
    Participant

Multumesc frumos.

6-feb.-2020 la 6:11 pm#340508
    livi
    Participant

@danghi am să te rog să lași fb aici pentru a te putea contacta și lămuri toate neclaritățile sau adaugă tu livadaru Mihăiță

13-feb.-2020 la 2:22 pm#341944
    dan ghinescu
    Participant

Nu prea folosesc fb.este Dan Ghinescu.
    Prefer danghinescu@yahoo.com sau whatsapp 0723226135.
    Nu mai am nelamuriri pentru moment.
    Multumesc,

17-feb.-2020 la 9:45 am#342746
    dumitru ome
    Participant

Buna ziua,

Am o mica problema legata de urmatorul pont: https://pariuri1x2.ro/pont/colo-colo-universidad-catolica-chi/. Din ceea ce am verificat meciul dintre Colo Colo si Universidad Catolica nu s-a incheiat regulamentar ci a fost abandonat inainte de minutul 90. In concluzie cred ca pentru acest pronostic ar trebui sa primesc cota 1, rambursarea mizei (Void). Poate gresesc eu sau poate ca nu. Va multumesc. La revedere.

21-feb.-2020 la 2:19 pm#343759
    Dumitrescu Mihail
    Participant

Pentru pontul la AS Roma -Gent https://pariuri1x2.ro/pont/as-roma-gent/ scor 1-0 , eu am pus Roma -1 AH si mi s-a dat dat pierdut. Vor rog sa modificati pentru ca trebuia returnata miza.

23-feb.-2020 la 7:03 pm#344267

Atl. Madrid – Villarreal

Salut ,in argumentatie am zis ca bate Athletico, iar acolo la pronostic am scris 2 din greseala. Se poate face ceva?

23-feb.-2020 la 8:00 pm#344276
    dan ghinescu
    Participant

Am postat pont Arsenal -Everton 1 si over 1,5 goluri in total dar am gresit ora de incepere meci si am scris 18:00 in loc de 18:30.Nici nu am observat la timp eroarea (multumesc pentru atentionare !).
    Cu speranta ca se poate valida pronosticul (nu am „furat startul” la ora si am postat devreme) -va multumesc.

17-mart.-2020 la 11:33 am#348804
    Dumitrescu Mihail
    Participant

Am postat un meci din Bahrain si nu este trecut la rubrica cu tari , asa ca l-am trecut la competitii internationale.

19-mart.-2020 la 8:59 am#349231
    PANDEMiC_PANDA
    Participant

Buna ziua , dragi colegi. Am postat un pont cu un meci din Haiti si neavand aceasta tara in lista am lasat pe amical,rog frumos validarea acestuia.Multumesc si aveti grija de vietile voastre!

20-mart.-2020 la 2:48 pm#349505
    Baby+baby
    Participant

Am scris meciul din Palestina : Al Khaleel – Palestinian Forces și l -am trecut la competiții internaționale deoarece Palestina nu se afla în tarile mentionate. Mulțumesc

21-mart.-2020 la 2:00 pm#349649
    Mihaela
    Participant

Meciul a inceput cu 20 de minute mai devreme, desi peste tot scria ca incepe la 13:00. La 888 s-a putut paria pe eveniment pana la 12:40. Ce se intampla in aceasta situatie? In general la pariurile din Esports nu se stie ora exacta, se joaca in functie de celelalte meciuri.

Top Esports – Invictus Gaming

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Topic Tags