Biletul zilei, 11 iulie: Tintim profitul mizand pe duelurile echipelor romanesti in Europa League!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
2 0

Ieri am avut parte de un ghinion teribil. Am mizat pe cel putin doua goluri in Odd – Stabaek (2-1), pe succesul oaspetilor in Linfield – Rosenborg (0-2), dar pariul 1 solist la partida Slovan Bratislava – Sutjeska ne-a anulat sansele de a ne dubla investitia. Meciul s-a incheiat 1-1, oaspetii egaland in minutul 90+5. Pentru astazi am extras 3 selectii din cadrul calificarilor din Europa League. Iata biletul zilei Sportingbet!

Biletul zilei

Pentru inceput ne indreptam atentia catre disputa dintre FCSB si Milsami. Diferenta de valoare este evidenta, dar e primul meci oficial din acest sezon pentru echipa lui B. Andone si probabil vom vedea cel mult 5 goluri.

Pentru a doua selectie mergem la partida dintre Sabail si Universitatea Craiova. Formatia lui C. Papura nu are un adversar de speriat si in mod normal nu ar trebui sa plece invinsa din Azerbaidjan. Asadar, pariem „x2”.

Inchidem biletul zilei cu disputa dintre Molde si KR Reykjavik. Echipa gazda are clar prima sansa la victorie si speram sa nu asistam la un rezultat surprinzator. Mizam 1 solist.

Biletul zilei Sportingbet

19:00, Sabail – Universitatea Craiova, x2, cota 1.22
20:00, Molde – KR Reykjavik, gazdele sa castige, cota 1.22
21:30, FCSB – Milsami, sub 5.5 goluri, cota 1.36

 

 

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
Septembrie 2019714
August 20191615
Iulie 20191813
Iunie 20191317
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Lasa un comentariu