Biletul zilei, 13 iulie: Am extras pentru un start „verde” de weekend!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
5 0

Ieri am avut tiebreak chiar in primul set al meciului dintre R. Nadal si R. Federer, gazdele nu au pierdut la o diferenta mai mare de doua goluri in FC Voluntari – Sepsi (0-0), dar din pacate, sansele de a ne dubla investitia ne-au fost anulate de pariul „peste 1.5 goluri” in Midtjylland – Esbjerg (1-0). Astazi ne indreptam atentia doar catre fotbal si vom miza impreuna pe 3 selectii. Iata biletul zilei Sportingbet!

Biletul zilei

Campioana CFR Cluj debuteaza in noul sezon din Liga 1 pe teren propriu impotriva celor de la Poli Iasi. Formatia lui Dan Petrescu ne-a obisnuit cu un joc economicos si nu sunt motive ca astazi sa se schimbe ceva mai ales ca peste cateva zile va fi returul cu FC Astana. In aceste conditii mizam ca vom vedea cel mult 3 goluri.

Pentru a doua selectie ramanem in Liga la disputa dintre Astra Giurgiu si FC Botosani. Formatia gazda are prima sansa la victorie in fata unei adversare care si-a vandut jucatorii importanti in aceasta vara. Asadar, pariem „acoperit” ca Astra nu va fi invinsa pe teren propriu.

Inchidem biletul zilei cu o confruntare din prima liga norvegiana, Bodo Glimt – Ranheim. Formatia gazda este cea mai spectaculoasa grupare din aceasta divizie cu o medie de 3.8 goluri pe meci si in mod normal ar trebui sa asistam si astazi la un meci spectaculos. Mizam simplu pe cel putin doua schimbari ale tabelei de marcaj.

Biletul zilei Sportingbet

18:00, Astra Giurgiu – FC Botosani, 1x, cota 1.33
21:00, CFR Cluj – Poli Iasi, sub 3.5 goluri, cota 1.22
22:00, Bodo Glimt – Ranheim, peste 1.5 goluri, cota 1.25

 

 

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
August 2019129
Iulie 20191813
Iunie 20191317
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Ce sanse are sa iasa biletul? 5 0


Lasa un comentariu