Biletul zilei, 16 iulie: Am extras pentru al 3-lea „verde” din ultimele 4 zile!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
2 1

Ieri, gazdele au inscris in Gaz Metan Medias – Chindia Targoviste (2-2), FC Viitorul a marcat cu Dinamo Bucuresti (5-0), dar din pacate, sansele de a ne dubla investitia ne-au fost anulate de infrangerea surprinzatoare suferita de I. Karlovic in fata lui G. Andreozzi. Astazi, mizam din nou pe acelasi mix de sporturi, fotbal- tenis si speram sa fi facut alegerile corecte. Iata biletul zilei Sportingbet!

Biletul zilei

Pentru inceput ne indreptam atentia catre calificarile din Liga Campionilor, la partida dintre Valleta si Dudelange. Dupa 2-2 in tur, confruntarea de astazi promite din nou spectacol si mizam simplu pe cel putin un gol inscris de oaspeti.

Pentru a doua selectie ramanem in cadrul calificarilor din Liga Campionilor la disputa dintre Steaua Rosie si Suduva. In tur a fost 0-0 si tinand cont de diferenta de valoare, pariem pe o victorie obtinuta de formatia gazda.

Inchidem biletul zilei cu o confruntare de tenis de la turneul ce la Bucuresti, S. Cirstea – J.A. Crsitian. Nu ne complicam si mizam pe sportiva mai experimentata si mai valoroasa. Asadar, victorie S. Cirstea.

Biletul zilei Sportingbet

14:00, S. Cirstea – J.A. Cristian, S. Cirstea sa castige, cota 1.40
21:00, Valleta – Dudelange, oaspetii sa inscrie, cota 1.28
21:45, Steaua Rosie – Suduva, gazdele sa castige, cota 1.12

 

 

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
August 2019129
Iulie 20191813
Iunie 20191317
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Ce sanse are sa iasa biletul? 2 1


Lasa un comentariu