Biletul zilei, 17 iulie: Ne dublam investitia mizand pe favorite!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
2 0

Ieri am mizat pe cel putin un gol al gazdelor in Valleta – Dudelange (1-1), pe victoria obtinuta de Steaua Rosie in disputa cu Suduva (2-1), dar din pacate sansele de a ne dubla investitia ne-au fost anulate de infrangerea surprinzatoare suferita de S. Cirstea in partida cu J.A. Cristian. Astazi ne indreptam atentia catre fotbal si vom miza pe 3 selectii din cadrul calificarilor pentru Liga Campionilor. Iata biletul zilei Sportingbet!

Biletul zilei

Dupa ce in tur a fost egalata la 1 in minutul 90+5, Slovan Bratislava nu concepe sa rateze calificarea chiar daca va juca in deplasare cu Sutjeska. Diferenta de valoare a fost evidenta in prima mansa si pariem ca Slovan va castiga partida din aceasta seara.

Pentru a doua selectie ne indreptam atentia catre o alta partida care in prima mansa a avut un rezultat surprinzator. AIK Stockholm a fost invinsa in deplasare de Ararat-Armenia cu 2-1, iar acum formatia suedeza are neaparat nevoie de victorie. Nu ne complicam si pariem pe succesul obtinut de AIK Stockholm pe teren propriu.

Inchidem biletul zilei cu disputa dintre Qarabag si Partizani. In tur a fost 0-0, iar formatia azera are clar prima sansa la victorie si la calificare. Mizam simplu ca Partizani va fi invinsa la Baku.

Biletul zilei Sportingbet

20:00, AIK Stockholm – Ararat-Armenia, gazdele sa castige, cota 1.17
20:00, Qarabag – Partizani, gazdele sa castige, cota 1.25
21:15, Sutjeska – Slovan Bratislava, oaspetii sa castige, cota 1.40

 

 

 

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
August 2019129
Iulie 20191813
Iunie 20191317
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Ce sanse are sa iasa biletul? 2 0


Lasa un comentariu