Biletul zilei, 7 iulie: Am extras pentru un sfarsit „verde” de weekend!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
2 0

Ieri, S. Williams a castigat cel putin un set in partida cu J. Goerges (2-0), am avut minim doua goluri in Malmo FF – Orebro (2-1), dar din pacate sansele de a ne dubla investitia ne-au fost anulate de infrangerea suferita de CFR in disputa cu Viitorul prin golul marcat de A. Artean in minutul 86. Pentru astazi am extras 3 selectii din fotbal. Vezi biletul zilei Sportingbet!

Biletul zilei

Pentru inceput ne indreptam atentia catre finala Copei America, acolo unde se vor intalni Brazilia si Peru. De remarcat este faptul ca aceste doua grupari s-au intalnit si in faza grupelor, atunci formatia Selecao impunandu-se cu 5-0. Foarte multe lucruri nu s-au schimbat de atunci si in mod normal ar trebui sa vedem un nou succes al Braziliei.

Pentru a doua selectie mergem la Cupa Africii, la partida dintre Algeria si Guinea. Se joaca pentru un loc in sferturile de finala, iar R. Mahrez &Co. sunt clar favoriti in acest duel. Speram sa nu asistam la un deznodamant surprinzator si pariem simplu ca Algeria se va califica in faza urmatoare a competitiei.

Inchidem biletul zilei cu o disputa din prima liga suedeza, Hammarby – Falkenbergs. E un meci care promite spectacol si mizam simplu pe cel putin doua schimbari ale tabelei de marcaj, selectie ce ar putea fi acoperita doar de formatia gazda fara mari probleme.

Biletul zilei Sportingbet

16:00, Hammarby – Falkenbergs, peste 1.5 goluri, cota 1.19
22:00, Algeria – Guinea, Algeria sa secalifice, cota 1.30
23:00, Brazilia – Peru, Brazilia sa castige, cota 1.30

 

 

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
August 2019129
Iulie 20191813
Iunie 20191317
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Ce sanse are sa iasa biletul? 2 0


Lasa un comentariu