Pariul zilei la Superbet (17 ianuarie) »» Mizam pe o cota de 1.46 din Bundesliga!

Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (17 ianuarie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Din pacate, ieri ne-a lipsit un singur fault pentru a face profit cu pariul zilei, insa azi trecem la goluri din Bundesliga. Incepand cu ora 16:30, Bayern intalneste pe teren propriu Freiburg, iar pariul propus este „peste 1.5 goluri in prima repriza sau peste 3.5 goluri in meci”, la cota 1.46 oferita de Superbet. Dupa infrangeri succesive cu Monchengladbach si Kiel, bavarezii anunta „jihadul” cu Freiburg, aflata in mare forma (5 victorii consecutive in Bundesliga), iar pariul propus a fost castigator in ultimele 3 meciuri directe.

Pariul zilei la Superbet (17 ianuarie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Bundesliga

16:30 Bayern – Freiburg, peste 1.5 goluri in prima repriza sau peste 3.5 goluri in meci,  cota 1.46 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Februarie 20211014
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu