Pariul zilei la Superbet (23 ianuarie) »» Avem palmares 4-0 in ultimele 4 zile!

Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (23 ianuarie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Cele 18 faulturi din disputa Monchengladbach – Dortmund ne-au adus din nou profit, iar astazi tintim 5 pariuri ale zile castigatoare la rand. De la ora 19:00 AC Milan si Atalanta se intalnesc intr-un derby al etapei cu numarul 19 din Serie A. Pariem „sub 31.5 faulturi”, la cota 1.45 oferita de Superbet, pronostic castigator in ultimele 7 meciuri directe. Arbitrul intalnirii este Maurizio Mariani, cu o medie de 25.5 faulturi pe meci in acest sezon de Serie A, astfel incat increderea pariului propus este una foarte ridicata!

Pariul zilei la Superbet (23 ianuarie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Serie A

19:00 AC Milan – Atalanta, sub 31.5 faulturi,  cota 1.45 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Februarie 20211014
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu