Pariul zilei la Superbet (25 septembrie) » Liverpool are o serie formidabila in fata nou-promovatelor!

Pariul Zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (25 septembrie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Sambata seara, de la ora 19:30, Liverpool se deplaseaza la Brentford in etapa a 6-a din Premier League. „Cormoranii” au o serie incredibila in fata nou-promovatelor, pierzand un singur duel din ultimele 27 disputate. Nu ne gandim la altceva decat la o victorie pentru elevii lui Jurgen Klopp, iar pariul „2” are cota 1.50 la Superbet. Daca Brentford vine dupa un 7-0 cu Oldham in Cupa Ligii Angliei, Liverpool s-a impus cu 3-0 in fata lui Norwich, in aceeasi competitie. Dupa 5 etape disputate in Premier League, Chelsea, Liverpool si Manchester United se afla la egalitate pe podium, fiecare cu cate 13 puncte, iar sambata mizam pe victoria „cormoranilor”!

Pariul zilei la Superbet (25 septembrie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Premier League

19:30 Brentford – Liverpool, 2, cota 1.50 la Superbet;


 

Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigate Pierdute
Octombrie 2021178
Septembrie 2021189
August 20211710
Iulie 2021229
Iunie 20211317
Mai 20212110
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu