Pariul zilei la Superbet (26 noiembrie) » Vineri este zi de Bundesliga cu o varianta pe goluri!

Pariul Zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (26 noiembrie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Vineri, incepand cu ora 21:30, Stuttgart – Mainz este duelul de deschidere al etapei cu numarul 13 in Bundesliga. Pariem „ambele inscriu sau peste 2.5 goluri”, cota 1.45 la Superbet. Aceasta varianta a fost castigatoare in 4 din ultimele 6 intalniri directe. In sezonul trecut, Stuttgart s-a impus in ambele confruntari, 4-1 la Mainz si 2-0 pe teren propriu. Acum, oaspetii vor revansa si este greu de crezut ca vom asista la un meci cu putine goluri. De altfel, Mainz are 7 partide la rand in Bundesliga si Cupa Germaniei, in care au reusit sa inscrie ambele echipe! De la scorul 1-1 in sus, asteptam profitul cu o cota buna pe vineri, 1.45!

Pariul zilei la Superbet (26 noiembrie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Bundesliga

21:30 Stuttgart – Mainz, ambele inscriu sau peste 2.5 goluri, cota 1.45 la Superbet;


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigate Pierdute
Noiembrie 2021254
Octombrie 20212110
Septembrie 2021189
August 20211710
Iulie 2021229
Iunie 20211317
Mai 20212110
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu