Pariul zilei la Superbet (3 martie) »» Primele doua pariuri ale lunii au fost castigatoare!

Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (3 martie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Cele doua cartonase galbene primite de Monchengladbach cu Dortmund (0-1) ne-au adus din nou profit cu pariul zilei, iar palmaresul inceputului de martie arata 2-0. Miercuri revenim la capitolul suturi si pariem „sub 9.5 suturi pe poarta” la Sheffield United – Aston Villa, duel al etapei cu numarul 29 din Premier League. In tur, au fost doar 3 suturi pe poarta, in conditiile in care Sheffield United a evoluat sub o presiune uriasa, dupa ce Egan a fost eliminat in minutul 12. Este o linie foarte ridicata pentru o astfel de partida, iar selectia propusa a fost castigatoare in 4 din ultimele 5 meciuri directe!

Pariul zilei la Superbet (3 martie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Premier League

20:00 Sheffield United – Aston Villa, sub 9.5 suturi pe poarta, cota 1.50 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Aprilie 202185
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu