(Video UPZ) Biletul zilei, 12 februarie: Manchester United – PSG in prim-plan!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
14 3

Astazi vom miza impreuna pe un mix de sporturi, fotbal-tenis, cu ajutorul caruia tintim sa ne dublam investitia. Iata biletul zilei Sportingbet!

Revine Liga Campionilor si avem parte de un meci extrem de interesant, Manchester United – PSG. Formatia gazda este clar intr-o crestere de forma sub conducerea lui Solkjaer, in timp ce oaspetii vin pe Old Trafford fara Neymar si Cavani, ambii fiind accidentati. In aceste conditii, pariem ca Manchester United nu va fi invinsa in aceasta seara.

Inchidem biletul zilei cu alte doua selectii care nu ar trebui sa ne dea emotii. Pariem pe cel putin o reusita a gazdelor in West Brom – Nottingham si pe victoria lui M. Raonic in partida cu P. Kohlschreiber, disputa din cadrul turneului de tenis de la Rotterdam.

 Biletul zilei Sportingbet
12:00, M. Raonic – P. Kohlschreiber, M. Raonic sa castige, cota 1.26
22:00, Manchester United – PSG, gazdele sa castige sau egalitate, cota 1.36
22:00, West Brom – Nottingham, gazdele sa inscrie, cota 1.17

 

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
Aprilie 2019126
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Ce sanse are sa iasa biletul? 14 3


Lasa un comentariu