(Video UPZ) Biletul zilei, 15 aprilie: Am extras pentru al 11-lea „verde” din aceasta luna!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
13 2

Ieri am bifat succesul oaspetilor in Crystal Palace – Manchester City (1-3), au fost minim doua goluri in Valencia – Levante (3-1), dar din pacate PSG ne-a scos banii din buzunar fiind invinsa surprinzator pe terenul celor de la Lille cu 5-1. Iata cum pariem astazi. Vezi biletul zilei Sportingbet!

In prim-plan avem partida de pe Vicarage Road, Watford – Arsenal si incheiem combo-ul zilei cu doua selectii simple la Sepsi – Astra Giurgiu si Leganes – Real Madrid.

Vezi video pentru biletul zilei Sportingbet »»

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
Aprilie 2019149
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

 

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Ce sanse are sa iasa biletul? 13 2


Lasa un comentariu