(Video UPZ) Biletul zilei, 21 mai: Baschet si fotbal pentru al 4-lea „verde” din ultimele 5 zile!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
5 0

Ieri, am pariat ca oaspetii nu vor fi invinsi la mai mult de doua goluri in Astra Giurgiu – Sepsi (3-2), pe succesul gazdelor in AIK – Falkenbergs (2-0), dar din pacate pariul „1x” la Ostersunds – Orebro (1-3) ne-a anulat sansele de a ne dubla investitia. Astazi mizam pe un mix de sporturi, baschet – fotbal. Iata biletul zilei Sportingbet!

Pentru inceput ne indreptam atentia catre prima liga de baschet din Turcia, acolo unde in faza sferturilor de finala a playoff-ului, Galatasaray va primi vizita celor de la Gaziantep. Nu ne complicam si pariem simplu pe echipa mai valoroasa. Asadar, 1 solist.

Inchidem biletul zilei cu alte doua selectii din fotbal. Pariem pe cel mult un gol inscris in prima parte a meciului Paris FC – RC Lens si pe minim o reusita a gazdelor in Vitesse – Groningen.

 Biletul zilei Sportingbet

20:15, Galatasaray – Gaziantep, gazdele sa castige, cota 1.40
21:45, Paris FC – RC Lens, sub 1.5 goluri in prima repriza, cota 1.25
21:45, Vitesse – Groningen, gazdele sa inscrie, cota 1.14

 

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
Iunie 2019913
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Ce sanse are sa iasa biletul? 5 0


Lasa un comentariu