(Video UPZ) Biletul zilei, 23 mai: Hochei si tenis pentru al 6-lea „verde” din ultimele 7 zile!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
4 0

Biletul zilei Sportingbet propus ieri, a fost din nou castigator, pentru a 5-a oara in ultimele 6 zile. Am pariat ca Lokomotiv Moscova va castiga trofeul in fata celor de la Ural (1-0), ca Slavia Praga va obtine cupa in disputa cu Banik Ostrava (2-0) si ca vom avea minim doua schimbari ale tabelei de marcaj in De Graafschap – Cambuur (2-0). Iata cum pariem astazi!

Biletul zilei

Pentru inceput ne indreptam atentia catre Campionatul Mondial de Hochei masculin, acolo unde se joaca „sferturi de finala”. Nu ne complicam si pariem pe favorite. Asadar, mizam pe calificarea Rusiei in partida cu SUA si pe succesul obtinut de Canada in disputa cu Elvetia.

Inchidem combo-ul de astazi cu o selectie din cadrul turneului de tenis de la Geneva care se disputa pe zgura. A. Zverev il intalneste pe H. Dellien si remarcam faptul ca diferenta de valoare este evidenta. Mizam simplu pe o victorie a sportivului german.

 Biletul zilei Sportingbet

17:15, Rusia – SUA, Rusia sa se califice, cota 1.26
17:15, Canada – Elvetia, Canada sa castige, cota 1.36
19:00, A. Zverev – H. Dellien, A. Zverev sa castige, cota 1.17

 

 

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
August 2019139
Iulie 20191813
Iunie 20191317
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Ce sanse are sa iasa biletul? 4 0


Lasa un comentariu