(Video UPZ) Biletul zilei, 25 mai: Avem 6 variante castigatoare din ultimele 8 propuse »» Vezi cum pariem astazi!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
3 1

Ieri, biletul zilei Sportingbet a fost din nou castigator. Am pariat pe minim 3 schimbari ale tabelei de marcaj in Reims – PSG (3-1), pe cel putin doua goluri in Rennes – Lille (3-1) si pe succesul gazdelor in Ludogorets – Cherno More (4-1). Asadar am bifat al 6-lea „verde” in ultimele 8 zile. Iata cum pariem astazi!

Biletul zilei

Pentru inceput ne indreptam atentia catre Stadionul Ilie Oana din Ploiesti, acolo unde Astra Giurgiu si FC Viitorul se intalnesc in finala Cupei Romaniei. Formatia lui Hagi are prima sansa la victorie, dar noi nu ne complicam si pariem simplu pe cel putin o reusita a celor de la Viitorul in timpul regulamentar.

Pentru a doua selectie mergem la finala Cupei Spaniei care se va disputa la Sevilla intre Barcelona si Valencia. Gruparea catalana este favorita sa se impuna si speram sa nu avem parte de un rezultat surprinzator. Mizam ca FC Barcelona va castiga cupa.

Inchidem biletul zilei cu o alta finala, RB Leipzig si Bayern isi disputa Cupa Germaniei la Berlin. Castigatoarea titlului in Bundesliga, formatia lui N. Kovac are clar prima sansa si in aceasta confruntare. Noi pariem „acoperit” pe victoria celor de la Bayern cu handicap 0, adica selectia va primi cota 1 in cazul in care va fi egalitate dupa timpul regulamentar.

 Biletul zilei Sportingbet

20:00, Astra Giurgiu – FC Viitorul, FC Viitorul sa inscrie, cota 1.20
21:00, RB Leipzig – Bayern Munchen, victorie Bayern cu handicap 0, cota 1.45
22:00, FC Barcelona – Valencia, FC Barcelona sa castige cupa, cota 1.15

 

 

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
Septembrie 2019714
August 20191615
Iulie 20191813
Iunie 20191317
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Lasa un comentariu