(Video UPZ) Biletul zilei, 25 martie: Am extras pentru un inceput „verde” de saptamana!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
4 1

Ieri, am mizat pe cel putin doua goluri ale gazdelor in Polonia – Letonia (2-0), pe succesul oaspetilor in Cipru – Belgia (0-2), dar din pacate sansele de a ne dubla investitia ne-au fost anulate de pariul „1 solist” la partida din Liga 2 dintre U Cluj – FC Arges Pitesti (0-0). Chiar si asa, ramanem cu 4 unitati pe plus la biletul zilei Sportingbet.

Astazi ne indreptam atentia catre 3 partide din cadrul calificarilor pentru Euro 2020 si am extras pentru al 15-lea „verde” din luna martie.

Vezi video pentru biletul zilei Sportingbet »»

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
Septembrie 2019714
August 20191615
Iulie 20191813
Iunie 20191317
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

 

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Ce sanse are sa iasa biletul? 4 1


Lasa un comentariu