(Video UPZ) Biletul zilei, 29 august: Ieri a fost „verde” »» Astazi, Liga Europa!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
4 1

Ieri, biletul zilei a fost din nou castigator, pentru a 15-a oara in lin luna august. Am pariat pe minim doua schimbari ale tabelei de marcaj Burnley – Sunderland (1-3), pe cel putin doua goluri ale gazdelor in Ajax – APOEL (2-0) si pe minim o reusita in repriza secunda la Slavia Praga – CFR Cluj (1-0).

Biletul zilei Sportingbet

Astazi ne indreptam atentia din nou doar catre fotbal si mizam pe 3 confruntari din Liga Europa. Pariem pe o favorita clara si pe goluri in disputele de la Molde si Trabzon, partide care promit spectacol.

20:00, Molde – Partizan, gazdele sa inscrie, cota 1.22
20:00, PAOK – Slovan Bratislava, gazdele sa castige, cota 1.28
20:30, Trabzonspor – AEK Atena, peste 1.5 goluri, cota 1.28

Cota finala: 2.00


Castiga bilete gratuite la Romania – Spania + 500 lei in vouchere Paysafe


Pariorii din Romania au acum acces la cel mai simplu si rapid bonus de bun venit in valoare de 200 lei. Acesta este oferit de Sportingbet si poate fi incasat urmand cei 3 pasi simpli prezentati mai jos. 

Cum accesez bonusul?
  1. Deschide-ti un cont la Sportingbet prin acest link (doar asa vei fi eligibil pentru oferta)
  2. Fa prima depunere de cel putin 40 lei, in termen de 7 zile de la data inregistrarii.
  3. Solicita bonusul echivalent cu 100% din suma depusa si incepe sa pariezi.

Nimic mai simplu!

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
Septembrie 2019715
August 20191615
Iulie 20191813
Iunie 20191317
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Lasa un comentariu