(Video UPZ) Biletul zilei, 6 septembrie: Din nou profit! Azi, investitii pe fotbal si tenis!

Autor: Lucian CretuLeave a Comment
5 0

Biletul zilei propus ieri a fost castigator! Am pariat pe minim un gol in a doua repriza la partida Finlanda – Grecia (0-0,1-0), pe cel putin doua schimbari ale tabelei de marcaj in Romania – Spania (1-2) si „pauza sau final 2” la Insulele Feroe – Suedia (0-4). Asadar, ne-am dublat impreuna investitia.

Biletul zilei Sportingbet

Astazi vom miza impreuna pe un mix de sporturi, fotbal – tenis. Pariem pe o disputa din cadrul turneului de dublu feminin de la US Open si asteptam goluri in duelurile de la Glasgow si Hamburg, partide din preliminariile pentru calificarile EURO 2020.

21:00, E.Mertens/A. Sabalenka – C. Dolehide/V.King, 1, cota 1.30
21:45, Scotia – Rusia, peste 1.5 goluri, cota 1.45
21:45, Germania – Olanda, peste 1.5 goluri, cota 1.19

Cota finala: 2.24


Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro.


Pariorii din Romania au acum acces la cel mai simplu si rapid bonus de bun venit in valoare de 200 lei. Acesta este oferit de Sportingbet si poate fi incasat urmand cei 3 pasi simpli prezentati mai jos. 

Cum accesez bonusul?
  1. Deschide-ti un cont la Sportingbet prin acest link (doar asa vei fi eligibil pentru oferta)
  2. Fa prima depunere de cel putin 40 lei, in termen de 7 zile de la data inregistrarii.
  3. Solicita bonusul echivalent cu 100% din suma depusa si incepe sa pariezi.

Nimic mai simplu!

Statistica biletul zilei

LunaCastigatePierdute
Septembrie 2019715
August 20191615
Iulie 20191813
Iunie 20191317
Mai 20191318
Aprilie 20191713
Martie 20191615
Februarie1018
Ianuarie 20192110
Decembrie 20181120
Noiembrie 20181416
Octombrie 20181714
Septembrie 20181317
August 20181219
Iulie 20181417
Iunie 20181416
Mai 20181714
Aprilie 20181812
Martie 20181813
Februarie 20181513
Ianuarie 20181813

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Lasa un comentariu