| Data Eveniment : | 07.04.17 21:45 PM |
| Sport : | Fotbal |
| Tara : | Spania |
| Pronostic : | GG&P 2.5 |
| Cota : | 2.05 |
| Miza : | 9 |
| Bookmaker : | ![]() |
| Castiguri : | 18.45 |
| Vezi Statistici rkstar007 | |
| Vezi Ponturi rkstar007 | |
Salutare lume!
Week-endul acesta avem meciuri foarte interesante la care se adaugă și cele două derby-uri , Bayern - Dortmund și Real Madrid - Atletico Madrid.
Etapa cu numărul 31 din La Liga începe în forță , cu partida dintre Villareal și Athletic Bilbao.Cele doă sunt vecine de clsament , fiind distanțate doar de un punct.
Pronosticul meu pentru acest meci:Ambele echipe înscriu și se marchează peste 2.5 goluri.
Evident Villareal nu trece prin cea mai bună perioadă , deoarece din ultimele 3 meciuri jucate acasă a câștigat doar unul , iar pe celelalte două le-a pierdut.De cealaltă parte, Athletic a câștigat de ultimele două întâlniri jucate în deplasare , pierzând doar odată, la Sevilla.
Per ansamblu, cele două au un parcurs bun, și cred că o să vedem goluri mai ales că cele două o să încerce să profite de pasa neagră prin care trece Sevilla și să încerce să se apropie de formația andaluză.





