Profit din cupe! Cota 1.60 FCSB – PAOK | Pariurile lui Sabin (20.02.24)

Pariurile lui Sabin (3 aprilie)

Pariurile lui Sabin (20.02.24)

Pariuri câștigătoare Europa League, ponturi Conference League, biletul zilei! Și mai presus de toate, un FCSB – PAOK în care sperăm la un rezultat care să o ducă pe campioana României în faza următoare a competiției! Deci avem mult fotbal pe care să investim, iar pariurile sperăm să fie doar cele câștigătoare! Repetăm, noi nu investim la păcănele, în căutare de bonusuri casino și nici jucăm la Loto Polonia sau cele de la Loto 6 din 49. Noi ne ocupăm doar de pariuri!

Pariurile lui Sabin (20.02.24)

Plasăm pronosticurile de azi din cele două întreceri continentale, cu bonusul exclusiv MrBit pariuri sportive. Acesta poate fi revendicat doar prin site-ul Pariuri1x2! Deschide acum un cont și primești 600 lei Pariu Gratuit! Click aici!

DESCHIDE CONT

Pronosticuri Europa League și Conference League, cu care încercăm să recuperăm dauna totală dată, cel puțin marți, de Liga Campionilor.

Pornosticuri Conference League

Mai întâi două ponturi Conference League. Joc interval 2-5 goluri în Heindeheim – Copenhaga, meci în care danezii vor încerca să întoarcă eșecul cu 1-2 de acasă.

Panathinaikos vrea să spele rușinea din turul cu islandezii de la Vikingur. Au pierdut cu 1-2, dar meciul de la Atena cred că va avea alte coordonate. Mizez pe 2-4 reușite ale grecilor.

HEIDENHEIM – COPENHAGA, 2-5 GOLRUI – COTA 1.33
PANATHINAIKOS – VIKINGUR, GAZDELE 2-4 GOLURI – COTA 1.50

Ponturi pariuri Europa League | Pronostic FCSB – PAOK

În Europa League, pariez 1x și peste 1.5 goluri în Ajax – St. Gilloise. ”Lăncierii” sunt cu un picior în faza următoare, după 2-0 în fief-ul trupei belgiene.

Bineînțeles, un pronostic pentru FCSB – PAOK. Mesaje războinice din partea trupei lui Răzvan Lucescu, după eșecul de săptămâna viitoare. Acestea nu o vor duce, neaparat, pe PAOK în turul următor, dar ne putem imaginam cât de tare va forța echipa din Salonic la București. Așa că eu o sa pariez că PAOK va avea mai multe cornere.

AJAX – ST. GILLOISE, 1X ȘI PESTE 1.5 GOLURI – COTA 1.50
FCSB – PAOK, PAOK MAI MULTE CORNERE – COTA 1.60

Pariuri Gratuite Zilnic

Pariurile lui Sabin (20.02.2025) pot fi jucate la MrBit, pe un bilet de pariuri câștigător cupe europene. De asemenea pot contribui la realizarea propriilor bilete de pariuri pentru astăzi. Alte pronosticuri gratuite găsiți zilnic pe site-ul Pariuri1x2.ro .  Succes!

DESCHIDE CONT!

𝟏𝟖+ | 𝐉𝐎𝐂 𝐑𝐄𝐒𝐏𝐎𝐍𝐒𝐀𝐁𝐈𝐋! 🔞 Dacă crezi că ai o problemă cu jocurile de noroc: https://jocresponsabil.ro/

 

 

 

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu