Ponturi fotbal » Marius vrea profitul de joi cu variante in cotele 2.00 si 2.07!

Ponturi Fotbal Boby Marius

Ponturi fotbal » Marius pariaza joi doua selectii din preliminariile Campionatului Mondial 2022, in cotele 2.00 si 2.07! Vezi aici la ce s-a gandit colegul nostru!

Primul meci asupra caruia mi-am indreptat astazi atentia este Estonia – Belgia, programat de la ora 21:45. „Diavolii” sunt mari favoriti in Tara Baltica si isi doresc o noua evolutie excelenta in preliminariile Campionatului Mondial 2022. Pariez „repriza 1 peste 1.5 goluri”, cota 2.00 la Betano, anticipand un start lansat pentru selectionata Belgiei! In calificarile pentru CM 2018, belgienii au inscris de 10 ori in cele doua dispute cu Estonia.

Tot de la ora 21:45, Anglia se deplaseaza la Budapesta pentru o confruntare interesanta impotriva Ungariei. In acest duel, investesc in pariul combinat „gazdele 2+ cartonase si 2+ goluri in meci”, cota 2.07 la Betano. Pentru a avea o sansa impotriva finalistei de la EURO 2020, Ungaria trebuie sa evolueze curajos, dur pe alocuri, astfel incat sa primeasca minim doua cartonase din partea arbitrului turc C. Cakir. Mult succes!


Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!

Vrei mai multe pariuri de la Boby M.? Te invităm zilnic pe noul nostru canal de Telegram, pentru cele mai bune predicții Live oferite de redactorul P1X2! Abonează-te gratuit acum! »» https://t.me/pariu1x2



Beneficiaza de 100% BONUS DE REÎNCĂRCARE la Betano si pariaza GRATUIT sugestiile lui Marius!

  • Deschide-ti un cont la Betano accesand ACEST LINK.
  • Fă o depunere acum pe Betano.com  vei primi un bonus de 100% din suma depusa!
  • Bonusul va fi activat în contul tău imediat după depunere. Nu trebuie să folosești nici un „cod special” la depunere.
  • Poti incepe sa pariezi chiar acum

 


 

Ce sanse are acest pont sa iasa? 1 0


Lasa un comentariu