Bilet Multi Gol: Revenim cu un combo din Nicaragua – U20!

Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Dupa o pauza de cateva zile, revenim in forta cu o dubla ce ne poate aduce un profit considerabil. Ultima data am investit in pontul „altele decat 3-6 goluri in meci” la Bujumbura – Bumamuru (3-3) si FC Isloch – Slutsk (2-3), insa desfasurarea ostilitatilor nu a fost de partea noastra. Pentru varianta de azi, mizam doua selectii din Nicaragua – U20, la o cota de 2.45, pentru castigul tintit de redactia Pariuri1x2.

Urmareste live desfasurarea tuturor evenimentelor pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Urmareste pagina noastra de Facebook!

Cunoscute mai degraba din ofertele agentiilor terestre, pariurile multi goluri si-au facut acum loc si in oferta agentiei NetBet. Mai mult, aceasta casa de pariuri extrem de apreciata in Romania, a adus si ceva in plus variantelor amintite. Pe langa cotele excelente aferente pronosticurilor in cauza, la NetBet putem acum miza si pe pariul ”contra” unei anumite variante. De exemplu, in cazul in care consideram ca un anumit meci nu va propune un numar de goluri in intervalul 3-5, putem miza pe pariul ”altele decat 3-5”. Acelasi tip de pariuri il regasim in oferta NetBet si pentru prima si a doua repriza a fiecarui meci.

Bilet Multi Gol: Revenim cu un combo din Nicaragua – U20!

22:30 (Nicaragua) Las Sabanas U20 – ART Municipal Jalapa U20, 3-6 goluri in meci, cota 1.47.
23:00 (Nicaragua) Managua U20 – Deportivo Ocotal U20, 2-4 goluri in repriza secunda, cota 1.66.
Cota totala: 2.45. Pariaza Biletul Multi-Gol la NetBet! Ai bonus 500 lei!

Pariu gratuit de 500 lei oferit de NetBet: Incaseaza-l acum!
  • Crează-ți un cont pe NetBet prin acest link (doar astfel poti primi pariul gratuit) si realizeaza prima depunere.
  • Plasează primul tau pariu pe orice sport (LIVE sau pre-LIVE) la o cota minima de 1.50. Daca pariul este necastigator, NetBet iti da inapoi suma pariata, sub forma unui FREEBET.
  • Jucătorii trebuie să parieze FREEBETUL o singura dată pe orice sport cu o cotă minimă de 2.00.
LunaCastigatePierduteReturnate
Aprilie 2020332
Martie 20209171
Februarie 202010190
Ianuarie 202018110
Decembrie 201917100
Noiembrie 201914160
Octombrie 201916150

200 RON BONUS la prima depunere

Primesti automat 100% din depunerea efectuata pana la 200 RON. EXCLUSIV prin Pariuri1x2.

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu