Pariul zilei la Superbet (1 martie) »» Varianta cu suturi pe poarta in Premier League!

Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (1 martie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Pariurile propuse vineri, sambata si duminica au fost castigatoare, iar februarie, o luna foarte grea, se incheie la egalitate, 14-14. Pariul zilei de luni vine din Premier League! Everton intalneste Southampton in etapa cu numarul 26, de la ora 22:00. Mizam „sub 9.5 suturi pe poarta”, cota 1.45 la Superbet, in duelul formatiilor codase la capitolul suturi pe meci in Premier League. Southampton suteaza in medie de 10.2 ori, iar Everton mai putin, 9.8. In ultimele 5 meciuri directe, pronosticul recomandat a fost castigator, iar partida de diseara se anunta a fi in aceleasi coordonate!

Pariul zilei la Superbet (1 martie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Premier League

22:00 Everton – Southampton, sub 9.5 suturi pe poarta, cota 1.45 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Aprilie 202153
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu