Pariul zilei la Superbet (10 iunie) »» Cota 1.85 vine de la Roland Garros!

Pariul Zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (10 iunie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Anastasia Pavlyuchenkova o intalneste pe Tamara Zidansek in semifinalele de la Roland Garros, nu mai devereme de ora 16:10. Recomandarea pentru pariul zilei este „sub 67.5% puncte castigate din primul serviciu – Pavlyuchenkova”, cota 1.85 la Superbet. Rusoaica are o medie de 63% in 2021, iar Zidansek a impresionat in tot turneul la retur. De exemplu, in sferturile de finala, slovena a jucat cu Paula Badosa, o jucatoare cu un serviciu de top, ce a reusit doar 57% puncte castigate din primul serviciu. Alte agentii ofera procente de 64%, astfel incat cel de 67% de la Superbet merita pariat!

Pariul zilei la Superbet (10 iunie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Tenis – Roland Garros

16:10 Anastasia Pavlyuchenkova – Tamara Zidansek, sub 67.5% puncte castigate din primul serviciu – Pavlyuchenkova, cota 1.85 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Iunie 2021710
Mai 20212110
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu