Pariul zilei la Superbet (14 septembrie) » (VIDEO) Castig dupa castig cu pariul zilei!

PARIUL ZILEI 1200 800
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
1 0

Pariul zilei la Superbet (14 septembrie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Pentru mai multe ponturi gratuite oferite de redacția Pariuri1x2.ro, accesați conturile noastre de Tik TokTelegram și Instagram , precum și canalul nostru de YouTube.


Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!

Miercuri extragem profitul din Liga Campionilor! Incepand cu ora 22:00, Manchester City evolueaza pe teren propriu cu Dortmund, in etapa a 2-a din faza grupelor. In primul meci, „Cetatenii” au invins cu 4-0 la Sevilla, iar „galben-negrii” au castigat cu FC Copenhaga acasa, scor 3-0. Se va consemna primul meci direct in care Erling Haaland isi infrunta fosta echipa. Pariem „ambele inscriu sau peste 3.5 goluri”, cota 1.45 la Superbet. Mult succes!

Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro!

Pariul zilei la Superbet (14 septembrie) »» In videoclip!

@pariuri1x2.ro.upz

💶Pariul Zilei, 14.09: Manchester City – Dortmund în prim-plan! #super12 #pariuri1x2 #viral #fyp #foryou #tiktok #ponturipariuri #pariuri #fotbal

♬ sunet original – Pariuri1x2.ro.UPZ

📍 Ponturi, bilete și live-uri pe noul nostru canal Telegram ➡️ t.me/pariu1x2


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigate Pierdute
Decembrie 202210
Noiembrie 20221911
Octombrie 20221912
Septembrie 20221614
August 20222110
Iulie 2022219
Iunie 2022227
Mai 20221714
Aprilie 20221911
Martie 20221813
Februarie 2022208
Ianuarie 20222110
Decembrie 20211712
Noiembrie 2021264
Octombrie 20212110
Septembrie 2021189
August 20211710
Iulie 2021229
Iunie 20211317
Mai 20212110
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

500 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 500 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 1 0


Lasa un comentariu