Pariul zilei la Superbet (15 septembrie) » Tintim profitul cu o varianta combinata de la Sheriff Tiraspol – Sahtior Donetk!

Pariul Zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (15 septembrie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Meci mare pentru Sheriff Tiraspol la debutul in grupele Ligii Campionilor! Moldovenii o intalnesc pe Sahtior Donetk, miercuri de la ora 19:45. Credem ca formatia ucraineana va obtine un rezultat pozitiv, astfel incat pariem „X2 si peste 1.5 goluri”, pronostic in cota 1.65 la Superbet. Sahtior Donetk are o experienta bogata in Liga Campionilor si isi doreste un start perfect de campanie, mai ales datorita faptului ca din grupa D mai fac parte Inter Milano si Real Madrid! Cele doua formatii s-au mai intalnit in preliminariile din sezonul 2003/2004, cand Sahtior Donetk s-a impus cu 2-0 la general.

Pariul zilei la Superbet (15 septembrie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Liga Campionilor

19:45 Sheriff Tiraspol – Sahtior Donetk, X2 si peste 1.5 goluri, cota 1.65 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Septembrie 2021159
August 20211710
Iulie 2021229
Iunie 20211317
Mai 20212110
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu