Pariul zilei la Superbet (17 iunie) »» Cota 1.50 din partida Ucraina – Macedonia de Nord!

Pariul Zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (17 iunie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Pariul zilei de joi este „peste 22.5 faulturi”, cota 1.50 la Superbet in disputa Ucraina – Macedonia de Nord, de la EURO 2020! In prima etapa, Ucraina a cedat cu 2-3 in fata Olandei, iar Macedonia de Nord a pierdut cu 1-3 partida cu Austria. Arbitrul de astazi este unul special, Fernando Rapallini, un foarte cunoscut argentinian. Acesta are medie de aproape 32 de faulturi pe meci in campionatul intern, iar linia de astazi, 22.5, este una foarte joasa la Superbet. In prima partida de la EURO 2020, Macedonia de Nord a faultat de 16 ori, iar Ucraina de 8 ori.

Pariul zilei la Superbet (17 iunie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – EURO 2020

16:00 Ucraina – Macedonia de Nord, peste 22.5 faulturi, cota 1.50 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
August 202122
Iulie 2021229
Iunie 20211317
Mai 20212110
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu