Pariul zilei la Superbet (23 februarie) »» Mizam pe posesia mingii in Liga Campionilor!

Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (23 februarie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Pariul zilei de marti vine din optimile Ligii Campioniilor! Atletico Madrid si Chelsea joaca prima mansa la Bucuresti, pe „Arena Nationala”! Pariem „oaspetii peste 55.5% posesie”, la cota 1.85 oferita de Superbet. Chelsea are o medie a posesie de 59.1% in acest sezon de Premier League, dar dupa preluarea de catre Thomas Tuchel, „albastrii” tin de minge mult peste aceasta medie. In schimb, Atletico Madrid are o medie de 52.4% in La Liga si obisnuieste sa cedeze posesia atunci cand intalneste adversari de calibru. Linia de 55.5 este foarte joasa pentru Chelsea si merita pariata!

Pariul zilei la Superbet (23 februarie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Liga Campionilor

22:00 Altetico Madrid – Chelsea, oaspetii peste 55.5% posesie, cota 1.85 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Martie 202120
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu