Pariul zilei la Superbet (25 noiembrie) »» Atacam cu faulturi al 20-lea pariu „verde” in noiembrie!

pariul zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
1 0

Pariul zilei la Superbet (25 noiembrie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Cele 34 de faulturi in disputa Paris Saint-Germain – Leipzig ne-au adus un profit consistent si ajungem la palmares 19-5 in luna noiembrie! Miercuri investim tot in faulturi din Liga Campionilor, respectiv „peste 24.5” in partida Ajax – Midtjylland. In tur, au fost 36 de faulturi, iar intalnirea de azi este arbitrata de Sergey Karasev, ce are o medie de aproape 27 faulturi in intreaga cariera (in toate competitiile). Importanta disputei, lupta pentru locurile 2-3 in grupa, va aduce din nou scantei, la fel ca in turul disputat in Danemarca!

Pariul zilei la Superbet (25 noiembrie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Liga Campionilor

22:00: Ajax – Midtjylland, peste 24.5 faulturi,  cota 1.60 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Ianuarie 2021119
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

1000 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 1000 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 1 0


Lasa un comentariu