Pariul zilei la Superbet (25 noiembrie) » Investim pe duelul Romei lui Mourinho cu Zorya!

Pariul Zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
1 0

Pariul zilei la Superbet (25 noiembrie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Pariul zilei de joi l-am extras din confruntarea AS Roma – Zorya, programata de la ora 22:00 in grupele Europa Conference League! Echipa lui Jose Mourinho s-a impus cu 3-0 in tur, dar nu este inca matematic calificata in faza urmatoare a competitiei. Dupa 4 etape disputate, AS Roma a bifat 7 puncte (golaveraj 11-9), Bodo/Glimt are 8 puncte, iar Zorya 6 puncte. Ultima clasata in grupa C este TSKA Sofia, cu un singur punct. Italienii practica un fotbal ofensiv si destul de riscant cu Mourinho pe banca, apararea nu este la cel mai inalt nivel, iar meciurile cu minim 3 goluri marcate sunt majoritare in acest sezon.

Pariul zilei la Superbet (25 noiembrie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Europa Conference League

22:00 AS Roma – Zorya, peste 2.5 goluri, cota 1.48 la Superbet;


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigate Pierdute
Decembrie 202111
Noiembrie 2021264
Octombrie 20212110
Septembrie 2021189
August 20211710
Iulie 2021229
Iunie 20211317
Mai 20212110
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 1 0


Lasa un comentariu