Pariul zilei la Superbet (26 iulie) »» Cornerele aduc profit prin cota 1.60!

Pariul Zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
1 0

Pariul zilei la Superbet (26 iulie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Canada a invins cu 2-0 pe Costa Rica in sferturile Gold Cup, iar pariul zilei este din nou castigator! Palmaresul lunii iulie arata 17-8 si ne mutam la fotbalul de club pentru selectia de luni. Pariem „peste 8.5 cornere”, cota 1.60 la Superbet in disputa Nizhny Novgorod – Sochi, din prima liga liga a Rusiei, etapa 1. Sochi a disputat deja un meci oficial, cu Keshla in Europa Conference League, un duel cu 11 cornere. Niznhy Novgorod si Sochi s-au intalnit ultima data in sezonul 2018/2019, cand s-au executat 10 si 12 cornere in cele doua confruntari. Linia de astazi este foarte buna si merita pariata!

Pariul zilei la Superbet (26 iulie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Rusia Premier League

19:00 Nizhny Novgorod – Sochi, peste 8.5 cornere, cota 1.60 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Septembrie 2021159
August 20211710
Iulie 2021229
Iunie 20211317
Mai 20212110
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

Ce sanse are acest pont sa iasa? 1 0


Lasa un comentariu