Pariul zilei la Superbet (3 decembrie) » Selectie din partida Union Berlin – Leipzig!

Pariul Zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (3 decembrie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Vineri, incepand cu ora 21:30, Union Berlin si Leipzig deschid etapa cu numarul 14 din Bundesliga! Pariem „ambele inscriu sau peste 2.5 goluri”, cota 1.50 la Superbet. Leipzig s-a impus in 4 din ultimele 5 intalniri directe, dar a pierdut cu 1-2 cea mai recenta deplasare de la Berlin, disputata pe 22 mai 2021. Cat despre pariul recomandat, el a fost castigator in 7 din ultimele 8 partide dintre cele doua formati. Daca Leipzig vine dupa un 1-3 acasa cu Leverkusen, Union Berlin a pierdut in deplasare cu Frankfurt, scor 1-2.

Pariul zilei la Superbet (3 decembrie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Bundesliga

21:30 Union Berlin – Leipzig, ambele inscriu sau peste 2.5 goluri, cota 1.50 la Superbet;


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigate Pierdute
Ianuarie 2022134
Decembrie 20211712
Noiembrie 2021264
Octombrie 20212110
Septembrie 2021189
August 20211710
Iulie 2021229
Iunie 20211317
Mai 20212110
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu