Pariul zilei la Superbet (30 noiembrie) » Cota 1.85 pe marti din liga a treia germana!

Pariul Zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
1 0

Pariul zilei la Superbet (30 noiembrie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Marti seara, incepand cu ora 20:00, 1860 Munchen evolueaza pe teren propriu cu Mannheim in etapa cu numarul 12 din liga a treia germana. Am pariat „peste 2.5 goluri”, cota 1.85 la Superbet intr-un duel in care se intalnesc doua formatii ce inscriu pe banda rulanta in ultimele etape. 1860 Munchen vine dupa rezultate ca 6-0 (Freiburg II), 1-3 (Osnabruck), 3-2 (Duisburg) si 3-2 (Havelse). Nici Mannheim nu se lasa mai prejos, bifand 1-2 (Freiburg II), 3-3 (Osnabruck) si 3-1 (Duisburg). Cel mai recent, gazdele s-au impus cu 2-0 pe arena oaspetilor in 24 aprilie 2021, fiind acum asteptat un rezultat cu minim 3 goluri inscrise. Daca 1860 Munchen are o medie de 2.7 goluri marcate in primele 16 etape, Mannheim sta aproape, cu medie de 2.6 reusite pe meci.

Pariul zilei la Superbet (30 noiembrie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Germania Liga 3

20:00 1860 Munchen – Mannheim, peste 2.5 goluri, cota 1.85 la Superbet;


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigate Pierdute
Ianuarie 2022196
Decembrie 20211712
Noiembrie 2021264
Octombrie 20212110
Septembrie 2021189
August 20211710
Iulie 2021229
Iunie 20211317
Mai 20212110
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

Ce sanse are acest pont sa iasa? 1 0


Lasa un comentariu