Pariul zilei la Superbet (30 noiembrie) »» Ieri a fost „verde”, azi pariem pe Serie A!

pariul zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (30 noiembrie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Getafe a remizat duminica cu Bilbao, scor 1-1, iar pariul propus (peste 1.5 goluri) a fost castigator! Ajungem la palmares 21-8 in luna noiembrie, iar o varianta „verde” azi, ar stabili o statistica excelenta pentru rubrica noastra. De la ora 21:45, Genoa intalneste Parma in Serie A, iar pronosticul „ambele inscriu sau peste 2.5 goluri”, cota 1.44 la Superbet, a fost castigator in 5 din ultimele 7 meciuri directe! Mai mult, cele doua formatii vin dupa meciuri cu minim 3 reusite, scotand in evidenta jocul deschis pe care il practica in acest sezon din Serie A.

Pariul zilei la Superbet (30 noiembrie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Serie A

21:45: Genoa – Parma, ambele inscriu sau peste 2.5 goluri,  cota 1.44 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Ianuarie 2021149
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

1000 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 1000 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu