Pariul zilei la Superbet (4 mai) »» Ieri a fost „verde”, azi pariem pe cota 1.45!

Pariul Zilei
Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
0 0

Pariul zilei la Superbet (4 mai) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Am bifat cu noroc pariul zilei de luni (X2), dupa ce FCSB a fost egalata in al treilea minut de prelungire de CFR Cluj (1-1). Preluam astfel conducerea in palmaresul lunii mai, 2-1, iar marti ramanem in Liga 1. Pariem „0-2 goluri”, cota 1.45 in disputa Chindia – Gaz Metan, un duel foarte echilibrat din play-out. Selectia a fost castigatoare in ultimele 3 meciuri directe, cat si in 5 din cele 8 totale. De asemenea, Chindia are palmares de 5-0 cand vine vorba de primele 5 etape ale play-out-ului cu partide de „0-2 goluri”, iar in sezonul regulat, cifrele arata un incredibil 24-6!

Pariul zilei la Superbet (4 mai) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Liga 1

19:00 Chindia – Gaz Metan, 0-2 goluri, cota 1.45 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Mai 202141
Aprilie 20211713
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

Ce sanse are acest pont sa iasa? 0 0


Lasa un comentariu