Pariul zilei la Superbet (7 aprilie) »» Cornere in Turcia = PROFIT!

Autor: Vlad ArhireLeave a Comment
1 0

Pariul zilei la Superbet (7 aprilie) » Pronosticul ales de noi trebuie plasat la agentia Superbet, ce iti ofera un bonus de bun venit in valoare de 500 RON! Pariaza si castiga!

Urmareste-ne pe Facebook si Instagram!  Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!


Disputa Karagumruk – Hatayspor a beneficiat de 13 cornere, astfel incat pariul zilei de marti a fost castigator! Ajungem la palmares 3-3 in aprilie, iar astazi tintim preluarea conducerii, alaturi de un alt pariu pe cornere din Turcia Super Lig. Pariem „peste 8.5 cornere”, la cota 1.52 disponibila la Superbet pentru intalnirea dintre Besiktas si Alanyaspor. „Vulturii” sunt pe primul loc in clasament si tintesc revansa dupa infrangerea din tur, cand au fost 10 cornere. Daca Besiktas are o medie de 60% in meciurile disputate pe teren propriu cu minim 9 cornere in acest sezon, Alanyaspor bifeaza chiar 67% in deplasarile efectuate.

Pariul zilei la Superbet (7 aprilie) »» Pariaza la Superbet! Ai BONUS de pana la 500 de RON la prima depunere!
Urmareste evenimentele pe LiveScore Pariuri1x2.ro

Fotbal – Turcia Super Lig

19:00 Besiktas – Alanyaspor, peste 8.5 cornere, cota 1.52 la Superbet;


Vezi alte ponturi propuse de Vlad » CLICK AICI!


Cum pot incasa bonusul Superbet?

  1. Trebuie sa-ti deschizi acum un cont la Superbet de pe acest link. Imediat dupa ce ti-ai deschis contul, beneficiezi de bonusul de bun-venit Superbet: 500 lei pentru pariurile tale!
  2. Bifeaza acordul de marketing in momentul inregistrarii. Doar astfel devii eligibil pentru promotiile Superbet.
  3. Activeaza-ti contul.
LunaCâștigatePierdute
Aprilie 202185
Martie 2021237
Februarie 20211414
Ianuarie 20211613
Decembrie 20201613
Noiembrie 2020228
Octombrie 20201714
Septembrie 2020218
August 20201510
Cel mai bun bonus este aici! 500 lei special prin Pariuri1x2

Joaca la aceasta casa de pariuri si primesti bonus sportiv de 500 lei

 

300 RON BONUS la prima depunere

Primesti 100% din depunerea efectuata pana la 300 RON

Ce sanse are acest pont sa iasa? 1 0


Lasa un comentariu