Ponturi fotbal: Dupa un succes major inregistrat miercuri, cu 4 variante castigatoare, Marius va recomanda pentru joi 3 selectii din Norvegia!
Joi aleg sa pariez doar selectii din Eliteserien, prima liga norvegiana de fotbal. Incep pariurile cu selectia „1X si 3+ goluri”, cota 2.22 in disputa Bodo/Glimt – Molde. Campioana en-titre a Norvegiei a pornit tare si in acest sezon, ocupand locul 1 dupa 9 etape, la egalitate de puncte cu Molde, adversara de astazi. Sunt 4 meciuri directe la rand in care s-au marcat minim 3 goluri, iar de aceasta data ma astept la un nou rezultat pozitiv din partea gazdelor.
Urmatoarele doua pariuri sunt pe cornere, avand la dispozitie cotele 1.75 si 1.50. Pariez „peste 10.5 cornere” la intalnirea dintre Haugesund si SK Brann, una in care s-au inregistat 18 cornere in ultimul duel direct. De asemenea, investesc in pariul „peste 9.5 cornere” la Kristiansund – Mjondalen. Aici, s-au bifat 12 cornere la cel mai recent duel direct. Sunt dispute ofensive, cu multe situatii de poarta, iar pariurile pe cornere sunt extrem de profitabile.
Urmareste-ne pe Facebook si Instagram! Aboneaza-te și la canalul nostru de YouTube!
NORVEGIA: Eliteserien
19:00 Bodo/Glimt – Molde 1x si 3+goluri cota 2.22 Pariaza la Betano – 500 de lei Bonus
19:00 Haugesund – SK Brann peste 10.5 cornere cota 1.75 Pariaza la Betano – 500 de lei Bonus
19:00 Kristiansund – Mjøndalen peste 9.5 cornere cota 1.50 Pariaza la Betano – 500 de lei Bonus
Urmareste live meciurile pe LiveScore Pariuri1x2.ro
Beneficiaza de 100% BONUS DE REÎNCĂRCARE la Betano si pariaza GRATUIT sugestiile lui Marius!
- Deschide-ti un cont la
accesand ACEST LINK. - Fă o depunere acum pe Betano.com vei primi un bonus de 100% din suma depusa!
- Bonusul va fi activat în contul tău imediat după depunere. Nu trebuie să folosești nici un „cod special” la depunere.
- Poti incepe sa pariezi!
Marius – statistica fotbal
Iunie: 40-W 01-V 19-L
Total 5189-W 187-V 3142-L

