Un Pont pe Zi, 14 octombrie : Mergem în Germania pentru o nouă selecție reușită! Astăzi Verl – Regensburg

Un Pont pe Zi, 14 octombrie : Mergem în Germania pentru o nouă selecție reușită! Astăzi Verl – Regensburg

Un Pont pe Zi, 14 octombrie

Un Pont pe Zi, 14 octombrie! Alex iți prezintă pariul zilei, selecție pe care o puteți juca în varianta single sau pe un bilet cu mai multe evenimente. Poți paria și tu gratuit pe aceste recomandări. Joacă GRATIS la pariuri sportive! Dacă nu ai cont la Winner, acum este momentul să-ți faci unul. Deschide cont în perioada 24 septembrie – 6 octombrie, depune minimum 100 RON și primești Pariu Gratuit de 100 RON pentru pariuri sportive și Rundă Bonus de 80 RON la jocul Candy Palace. Deschide cont și profită acum de ofertă: Click aici!

𝟏𝟖+ | 𝐉𝐎𝐂 𝐑𝐄𝐒𝐏𝐎𝐍𝐒𝐀𝐁𝐈𝐋! 🔞

PROFITĂ ACUM

Winner

D.2237/08.11.2023

500 RON FREEBET-uri + 200 rotiri gratuite

Un Pont pe Zi, 14 octombrie

Salutare prieteni! Luna septembrie a fost excelentă, 22 din cele 30 de ponturi oferite au fost CÂȘTIGĂTOARE. În octombrie avem opt pariuri reușite.

Astăzi, 3.Bundesliga

Pentru rubrica Un Pont pe Zi mergem la meciul dintre Verl și Regensburg, partidă contând pentru etapa cu numărul  9 din 3.Bundesliga, al treilea eșalon al fotbalului din Germania. Duelul dintre cele două formații va avea loc pe Sportclub Arena, începând cu ora 20. Gazdele vin după un rezultat foarte bun, 2-2 în deplasarea de la Dusseldorf în fața unei echipe care se luptă pentru promovare. De altfel, Verl nu are nici un eșec în precedentele cinci runde disputate, iar jocul este unul spectaculos. De partea cealaltă, oaspeții aveau ca obiectiv revenirea în Zweite, dar jocul nu le dă speranțe fanilor. Ocupanta locului 15 în clasament are doar 8 puncte acumulate, 15 goluri marcate și 17 primite. Mizăm pe un duel în care reușitele nu vor lipsi, iar pronosticul nostru este peste 2.5 goluri.

Verl – Regensburg,  ora 20:00

 PONT: peste 2.5 goluri Cota 1.42

PROFITĂ ACUM

Winner

D.2237/08.11.2023

500 RON FREEBET-uri + 200 rotiri gratuite

Dacă nu ai cont la Winner, acum este momentul să-ți faci unul. Deschide cont în perioada 24 septembrie – 6 octombrie, depune minimum 100 RON și primești Pariu Gratuit de 100 RON pentru pariuri sportive și Rundă Bonus de 80 RON la jocul Candy Palace: Click aici!

Biletul zilei  Ponturi Promoții pariuriSuper 12Telegram Pariuri1x2    Instagram Pariuri1x2    YouTube Pariuri1x2    Facebook Pariuri1x2

Winner

D.2237/08.11.2023

500 RON FREEBET-uri + 200 rotiri gratuite

 

𝟏𝟖+ | 𝐉𝐎𝐂 𝐑𝐄𝐒𝐏𝐎𝐍𝐒𝐀𝐁𝐈𝐋!  Dacă crezi că ai o problemă cu jocurile de noroc: https://jocresponsabil.ro/

LunaCâștigatePierdute
Octombrie 202685
Septembrie 2026228
August 20261913
Iulie 20262110
Iunie 20261911
Mai20262110
Aprilie 2026228
Martie 2026219
Februarie 20261315
Ianuarie 2026228
Decembrie 20252110
Noiembrie 20251911
Octombrie 20251813
Septembrie 2025219
August 20251812
Iulie 2025238
Iunie 20251713
Mai 20251911
Aprilie 20251416
Martie 2025229
Februarie 2025235
Ianuarie 2025219
Decembrie1912
Noiembrie1713
Octombrie229
Septembrie1812
August1912
Iulie1417
Iunie1911
Mai1615
Aprilie228
Martie1913
Februarie227
Ianuarie219
Decembrie1811
Noiembrie1515
Octombrie256
Septembrie219
August2110
Iulie1813
Iunie1911
Mai2110
Aprilie1414
Martie238
Februarie189
Ianuarie176

Lasa un comentariu