Un Pont pe Zi, 19 octombrie : 13 selecții reușite în această lună! Astăzi FC Voluntari – FCSB

Un Pont pe Zi, 19 octombrie : 13 selecții reușite în această lună! Astăzi FC Voluntari – FCSB

Un Pont pe Zi, 19 octombrie

Un Pont pe Zi, 19 octombrie! Alex iți prezintă pariul zilei, selecție pe care o puteți juca în varianta single sau pe un bilet cu mai multe evenimente. Poți paria și tu gratuit pe aceste recomandări. Joacă GRATIS la pariuri sportive! Dacă nu ai cont la Winner, acum este momentul să-ți faci unul. Deschide cont în perioada 24 septembrie – 6 octombrie, depune minimum 100 RON și primești Pariu Gratuit de 100 RON pentru pariuri sportive și Rundă Bonus de 80 RON la jocul Candy Palace. Deschide cont și profită acum de ofertă: Click aici!

𝟏𝟖+ | 𝐉𝐎𝐂 𝐑𝐄𝐒𝐏𝐎𝐍𝐒𝐀𝐁𝐈𝐋! 🔞

PROFITĂ ACUM

Winner

D.2237/08.11.2023

500 RON FREEBET-uri + 200 rotiri gratuite

Un Pont pe Zi, 19 octombrie

Salutare prieteni! Luna septembrie a fost excelentă, 22 din cele 30 de ponturi oferite au fost CÂȘTIGĂTOARE. În octombrie avem 13 pariuri reușite.

Astăzi, Superliga

Pentru rubrica Un Pont pe Zi mergem la meciul dintre FC Voluntari și FCSB, partidă contând pentru etapa cu numărul 12 din Superliga. Duelul dintre cele două formații va avea loc pe Stadionul Anghel Iordănescu, începând cu ora 21.00. Gazdele nu o duc prea bine de la revenire în primul eșalon. Ilfovenii au doar opt puncte acumulate în cele 11 meciuri disputate, iar acest sezon se anunță unul foarte dificil. Elevii lui Florin Pârvu au mari probleme în defensivă, 25 de goluri primite. De partea cealaltă, FCSB vine după un succes, 1-0 cu Oțelul, dar jocul acestora nu a convins. Cu toate acestea, diferența de valoare este evidentă, iar pronosticul nostru este x2 și 1-5 goluri.

FC Voluntari – FCSB,  ora 21:00

 PONT:x2 și 1-5 goluri Cota 1.53

PROFITĂ ACUM

Winner

D.2237/08.11.2023

500 RON FREEBET-uri + 200 rotiri gratuite

Dacă nu ai cont la Winner, acum este momentul să-ți faci unul. Deschide cont în perioada 24 septembrie – 6 octombrie, depune minimum 100 RON și primești Pariu Gratuit de 100 RON pentru pariuri sportive și Rundă Bonus de 80 RON la jocul Candy Palace: Click aici!

Biletul zilei  Ponturi Promoții pariuriSuper 12Telegram Pariuri1x2    Instagram Pariuri1x2    YouTube Pariuri1x2    Facebook Pariuri1x2

Winner

D.2237/08.11.2023

500 RON FREEBET-uri + 200 rotiri gratuite

 

𝟏𝟖+ | 𝐉𝐎𝐂 𝐑𝐄𝐒𝐏𝐎𝐍𝐒𝐀𝐁𝐈𝐋!  Dacă crezi că ai o problemă cu jocurile de noroc: https://jocresponsabil.ro/

LunaCâștigatePierdute
Octombrie 2026135
Septembrie 2026228
August 20261913
Iulie 20262110
Iunie 20261911
Mai20262110
Aprilie 2026228
Martie 2026219
Februarie 20261315
Ianuarie 2026228
Decembrie 20252110
Noiembrie 20251911
Octombrie 20251813
Septembrie 2025219
August 20251812
Iulie 2025238
Iunie 20251713
Mai 20251911
Aprilie 20251416
Martie 2025229
Februarie 2025235
Ianuarie 2025219
Decembrie1912
Noiembrie1713
Octombrie229
Septembrie1812
August1912
Iulie1417
Iunie1911
Mai1615
Aprilie228
Martie1913
Februarie227
Ianuarie219
Decembrie1811
Noiembrie1515
Octombrie256
Septembrie219
August2110
Iulie1813
Iunie1911
Mai2110
Aprilie1414
Martie238
Februarie189
Ianuarie176

Lasa un comentariu